Reform varastas vanurite e-hääli?

Reformierakond teatas, et võimalikku rikkumist sisevalimistel Lääne-Virumaa maakonnaorganisatsioonis hakkab kontrollima erakonna töörühm.

Tänane Eesti Ekspress kirjutab, et pahaaimamatud Lääne-Virumaa vanainimesed osalesid enda teadmata peaminister Andrus Ansipi partei juhatuse moodustamisel Reformierakonna sisevalimistel 2011. aastal.

Reformierakonna hinnangul vajavad artiklis välja toodud küsitavused sisevalimistel Lääne-Virumaa maakonnaorganisatsioonis kontrolli ja erakond moodustab asjaolude selgitamiseks töörühma, kuhu kuuluvad Riigikogu liikmed Väino Linde ja Peep Aru, erakonna piirkondade divisjoni juht Reimo Nebokat, IT-juht Mati Leet ja peasekretär Martin Kukk.

„Tahame välja selgitada, kas keegi on Lääne-Virumaal erakonna sisevalimiste süsteemi väärkasutanud ja kui, siis kelle huvides. See ongi erakonna moodustatava töörühma ülesanne. Teeme faktid selgeks ja sellest lähtuvalt esitame informatsiooni erakonna juhatusele ja aukohtule,“ ütles erakonna moodustatava töörühma liige Väino Linde.

Osale arutelus

  • Rivo Sarapik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a UX/UI DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

DERIVCO is looking for a .NET DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

CREDITINFO ESTONIA is looking for a PYTHON DEVELOPER

Creditinfo Eesti AS

05. oktoober 2018

Teabevara