Kaubamaja: arendustööd muutusteks käivad

Kaubamaja finantsdirektor Marit Vooremäe kommenteeris, et on teadlik muudatustest arveldussüsteemides ning arendustööd üleminekuks juba käivad.

Vooremäe märkis, et arendustööd Tallinna Kaubamaja kontsernis uuele maksekorraldussüsteemile SEPA üleminekuks käivad ning praegu on kõik läinud plaanipäraselt. "Kaubamaja kontsernis on palju erinevaid ettevõtteid, mistõttu on kasutusel olevates tarkvarades tehtud mitmeid kohandusi, mida tuleb SEPAga seoses muuta," teatas Vooremäe.

Ta kinnitas, et samuti on nii pankades kui kontsernis käimas mitmeid suuremaid seonduvaid tarkvaraprojekte, kõik muudatused on siiski tehnilised ja peaks klientidele jääma märkamatuks.

Eilsel Eesti Panga pressibriifingul tuletati meelde, et veebruaris peavad ettevõtjad olema valmis kasutama pikemaid rahvusvahelisi kontonumbreid ning uusi standardeid maksete ja e-arvete edastamisel panka. Briifingul tõdeti, et info ei ole paljude ettevõtjateni jõudnud.

Äripäev küsis ettevõtjatelt, kas need on teadlikud järgmise aasta veebruaris toimuvatest arveldussüsteemide muudatustest ning kas selle tarvis on ettevalmistusi tehtud.

Osale arutelus

  • Marta Jaakson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara