Starman tõstis kõikide netipakettide kiirust

Koduste kommunikatsioonilahenduste pakkuja AS Starman tõstis koduinterneti pakettide maksimumkiiruse 200 megabitini sekundis.

Starman tõstis alates 22. augustist interneti üles- ja allalaadimiskiirusi kõigis oma internetipakettides. Eesti kõige kiiremat kodust internetiühendust võimaldavas XL-paketis  tõusis allalaadimiskiirus senisest 150 megabitilt sekundis 200 megabitini. Üleslaadimiskiirus tõusis 20 megabitini sekundis. Internetipakettide hinnad kiiruste tõstmise tõttu ei muutu.

Starmani tehnoloogiadirektori Hanno Liiva sõnul on ülikiire ühendus on vajalik eeskätt nõudlikule netikasutajale, kes laadib alla palju pilte ja videoid ning soovib, et samal ajal ei langeks oluliselt ka veebilehtede avamise kiirus. “Näiteks 200 fotost koosneva 2 gigabaidise mahuga albumi arvutisse laadimine võtab sellise kiirusega koduinterneti kasutamisel aega alla kahe minuti,” sõnas Liiva

Starman pakub koduinternetti olemasolevas kaabelvõrgus, mis on kõikjal Eestis üle viidud uuele DOCSIS 3.0 tehnoloogiale. Uued kiirused on kättesaadavad kõigile Starmani klientidele ja rakenduvad uutele klientidele automaatselt, kuid olemasolevad kliendid peavad oma ühenduse kiiruse tõstmiseks Starmani klienditeenindusega ühendust võtma ja soovi avaldama.

Uued kiirused Starmani internetipakettides:

• S – Allalaadimine 2 Mbs / Üleslaadimine 0,5 Mbs
• M – Allalaadimine 10 Mbs / Üleslaadimine 2 Mbs
• L – Allalaadimine 60 Mbs / Üleslaadimine 10 Mbs
• XL – Allalaadimine 200 Mbs / Üleslaadimine 20 Mbs

Osale arutelus

  • Marek Mühlberg

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara