Riik saab uued tippametnikud

Täna Stenbocki majas toimunud tippjuhtide valikukomisjoni koosolekul viidi läbi kahe konkursi lõppvooru komisjonivestlused.

Andmekaitse inspektsiooni peadirektori kohale esitatakse justiitsministrile ametisse nimetamiseks üks kandidaat. Lõppvoorus oli kaks kandidaati, konkursil kokku kolm.

Rahandusministeeriumi finantspoliitika ja välissuhete asekantsleri kohale esitatakse rahandusministrile ametisse nimetamiseks üks kandidaat. Lõppvoorus oli kaks kandidaati, kokku oli kandidaate viis.

Kandidaatide nimed avaldatakse pärast ametisse kinnitamist.

Samuti tutvus tippjuhtide valikukomisjon tänasel koosolekul kahe avaliku konkursi teise vooru tulemustega ning otsustas, et siseministeeriumi korrakaitse- ja migratsioonipoliitika asekantsleri kohale pääseb viimasesse vooru kandideerima kaks kandidaati. Kokku oli kandidaate neli, kes kõik pääsesid ka teise vooru.

Siseministeeriumi varade asekantsleri kohale pääseb neljast teise vooru jõudnud kandidaadist viimasesse kaks kandidaati. Kokku oli kandidaate kümme.

Komisjon koguneb komisjonivestluseks kahe nädala jooksul.

Hetkel on käimas veel kaks tippjuhi konkurssi haridusministeeriumi üld- ja kutsehariduse asekantsleri ning põllumajandusministeeriumi halduse asekantsleri kohale.

Osale arutelus

  • Joosep Laik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO IS LOOKING FOR A JAVASCRIPT DEVELOPER (MID-LEVEL)

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara