Hewlett-Packard: tavaarvuti ei kao kuskile

Hewlett-Packard Eesti juhi Mart Engelbrechti sõnul paneb HP küll järjest enam rõhku tahvelarvutite tootmisele, kuid ei prognoosi süle- ja tavaarvuti kadumist.

Mart Engelbrechti sõnul mõjutab tahvelarvuti võidukäik kodukasutaja turgu ja pakub tehnikafirmale võimaluse lisamüügiks, kuid ärisegmendis niipea ülekaalu ei saavuta.

“Peale jõudluse ja mugavuse erinevuse töötab enamus tahvelarvuteid praegu Androidiga, mis ei ühildu peamiselt Windowsil baseeruva korporatiivse IT-struktuuriga. Me toodame küll mõlema operatsioonisüsteemiga seadmeid, aga kui inimene plaanib osta tahvelarvutit ka tööl kasutamiseks, siis üldjuhul peaks ta soetama Windowsiga seadme,” ütles Engelbrecht.

“Eriti suuremates organisatsioonides on kindlad standardid, võrguseaded, tarkvara ja turvanõuded, mis ei pruugi ühilduda. Enne kui ostad suvalise tahvelarvuti, peaks selle firma IT-spetsialistiga kooskõlastama,” lisas Engelbrecht.

Hewlett-Packard on maailma suurim tehnoloogiafirma, mis toodab printereid, arvuteid, tarkvara ning pakub IT-infrastruktuuri teenuseid.

Osale arutelus

  • Rainer Saad

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara