Idufirma Fututec laieneb Skandinaaviasse

Kinnisvaraobjektide haldussüsteemi pakkuv idufirma Fututec plaanib laieneda tänavu esimesele välisturule Skandinaavias.

Ühtlasi loodab Fututec jätkata kiiret kasvu Eestis ja leida uusi kliente. Ettevõtte peamised kliendid on suuremad kaubanduskeskused, hotellid, tootmisettevõtted ja kinnisvara haldavad firmad.

Fututeci loodud kinnisvaraobjektide haldussüsteem on alates selle käivitamisest töövahendina kasutuses nii era- kui avalikus sektoris. Selle aasta alguses võttis infosüsteemi ning lisaks spetsiaalselt neile tehtud erilahenduse kasutusele Viru Keskus.

Fututeci juhatuse liikme Olari Miiteri sõnul oli süsteemi väljatöötamine ja rakendamine Viru Keskuses ambitsioonikas projekt. "Paigaldasime keskusele lühikese ajaga kolm tarkvaramoodulit (juhendite visualiseeritud andmebaas, haldus- ning turundusstatistika moodulid). Uute moodulite eesmärk oli muua haldusprotsessid efektiivsemaks ja kiirendada Viru Keskuse süsteemide, juhendite ning müügiandmete kättesaamist," kommenteeris ta pressiteates.

Juhendite visualiseeritud andmebaas võimaldab koguda kõik ettevõtte toimimiseks olulised tegevus-, turva- ja teised juhendid ühte andmebaasi, siduda need asukohapõhise infoga, visualiseerida ning muuta leitavaks süsteemi sisseehitatud otsingu abil. Juhendeid saab lihtsalt lisada või muuta. Soovi korral saab süsteemiga siduda ka reaalajas laekuvad andmed.

Haldusmoodul automatiseerib halduse ja hoolduse infovahetuse klientide ja hankijate vahel ning võimaldab koguda ajalugu. Turundusstatistika moodulis kogutakse statistilisi näitajaid, mis võimaldavad teha erinevaid analüüse.

2010. aastal loodud Fututec on Tehnopoli Startup Inkubaatori liige.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Arvamused

Teabevara