Piret Korol valiti SK uueks juhatuse liikmeks

AS Sertifitseerimiskekuse (SK) uueks juhatuse liikmeks on alates 21. aprillist Piret Korol, kelle peamiseks tööülesandeks saab müügitegevuse laiendamine.

„Minu valiku puhul on SK teinud nö raamist väljas otsuse, mis on suurepärane võimalus midagi uut ja huvitavat teha. Väljakutse on väga ambitsioonikas ning mul on hea meel sellesse oma panus anda,“ kommenteeris Piret Korol. Ta lisas: „SK kogenud, kokkuhoidva ja pädeva meeskonnaga on kindlasti võimalik saavutada silmapaistvaid tulemusi.“

SK juhataja Kalev Pihli sõnul on 13 tegevusaasta jooksul suudetud luua head kliendisuhted, tugev meeskond ja kvaliteetsed teenused. „Nüüd oleme oma soovides kasvanud aga veelgi suuremaks ning plaanis on laiendada SK teenuste müüki jõuliselt ka väljapoole Eestit. Seetõttu laiendasime ka oma meeskonda ühe juhatuse liikme võrra.“

Piret Korol töötas enne SK-ga liitumist erinevates ettevõtetes juhtivatel ametikohtadel Eesti ja ka Baltikumi tasandil. Tema endiste tööandjate hulka kuulub näiteks ERGO kindlustus, Silberauto ja Elisa.

2001. aastal asutatud AS Sertifitseerimiskeskus on riiklikult akrediteeritud sertifitseerimis- ja ajatempliteenusele ning sellega seotud tarkvara arendusele ja opereerimisele keskendunud ettevõte. SK kui Eesti riigi partner väljastab sertifikaate riiklikele isikut tõendavatele dokumentidele (ID-kaart, elamisluba, digi-ID ja Mobiil-ID).

Osale arutelus

  • Kadrin Karner

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara