Konverentsil Dynamics Day lahatakse äritarkvara trende

Täna toimuv konverents Dynamics Day toob kokku Microsofti partnerid, äriinimesed, IT-arendajad ja finantsjuhid, et ühiselt arutleda äritarkvara trendide üle, vahetada kogemusi ja otsida innovaatilisi ettevõtluslahendusi.

Eestis kasutab Microsoft Dynamicsi äritarkvara üle 700 firma. Peale selle aitavad Microsofti üheksa partnerettevõtet tarkvara lõppkasutajate jaoks mugandada. Dynamicsi lahendused NAV ja AX katavad kõik ettevõtte protsessid – tootmine, ost, müük, laoarvestus, logistika, personaliarvestus ja raamatupidamine – seevastu CRM on tarkvara kliendisuhete juhtimiseks, teatas Microsoft Eesti.

OÜ Eesti Pandipakend finants- ja IT-juht Kaupo Karba ütles, et kui vanasti tõmmati ettevõttes iga saabunud pakendikoti kohta paberile kriips ja lõppkoguse saamiseks loeti kriipsud kokku, siis nüüd on käitlus automatiseeritud. „Iga lattu jõudva taarakoti küljes on triipkood mis loetakse käsiskänneriga üle ja mille andmed kanduvad tarkvarasse. Nii on koheselt näha käitluskeskusesse jõudnud ja käsitlemist ootavate taarakottide arv klientide lõikes,“ lisas ta.

Varavalitsemisega tegelev aktsiaselts EfTEN Capital peab Microsoft Dynamicsi eelisteks tarkvara sidusust Exceliga ja mugavat otsingumootorit. „Olen veendunud, et tänu NAV-ile, seal tehtud arendustele ja integreeritusele kliendihaldusprogrammiga hoiame kokku mitme töökoha loomiseks vajalikud vahendid ning palju aega,“ selgitab AS-i EfTEN Capital finantsjuht Marilin Hein.

Üle 20 aasta konkurentsieeliseid loovaid majandustarkvaralahendusi juurutav ettevõtte BCS Itera tegevjuht Erko Tamuri rõhutas, et investeeringud tarkvarasse aitavad ettevõtetel püsida konkurentsis. „Suur osas Eesti ettevõtteid on jõudnud oma arengus ajajärku, kus ilma investeeringuteta Microsoft Dynamicsi taolistesse lahendustesse on äärmiselt raske tagada ettevõtte konkurentsivõime ja jätkusuutlik äritegevus ka järgnevateks aastateks,“ selgitas Tamuri.

Microsoft Dynamics on tarkvaralahendus, mis võimaldab ettevõtetele pakkuda oma klientidele unikaalseid teenuseid, tooteid ja kogemusi, rääkis Microsofti Baltikumi juht Rain Laane.

Microsoft Dynamicsil on üle maailma 375 000 klienti ja 5,5 miljonit aktiivset kasutajat. Eelmisel aastal kasutas Dynamicsi äritarkvara 60% ajakirja Fortune 500 kasumlikumat ettevõtet.

Osale arutelus

  • Kadrin Karner

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara