EMT hakkab tegema koostööd Spotify'ga

EMT ja Spotify sõlmisid ekskulsiivse kokkuleppe, tänu millelele jõuab populaarne legaalse muusika striimimise teenus peatselt EMT klientideni.

Alates juulikuust on EMT klientidel võimalik liituda pakkumisega, mis võimaldab kuulata oma lemmikuid arvuti, mobiiltelefoni või tahvelarvuti vahendusel igal ajal ja igal pool. Eesti muusika- ja telekommunikatsiooniturul on nimetatud teenuse näol tegemist täiesti uudse lahendusega.

“Koostöös Spotify’ga loome EMT klientidele võimaluse kuulata maailma parimat ja suurimat muusikavalikut parima kvaliteediga,” lausus EMT erakliendidivisjoni direktor Riho Jürvetson ning lisas: “EMT hakkab pakkuma kõrgeima tasemega Spotify Premium paketti, milles on kõik enam kui 20 miljonit muusikapala ning žanri- ja meeleolupõhised Spotify playlistid saadaval parima kvaliteediga ilma vahepealsete reklaamipausideta."

Jürvetsoni sõnul on kogu maailmas igapäevase muusikatarbimise harjumus tänaseks liikunud üheselt CD-plaatidelt ja muusikakogu sisaldavatelt pleieritelt mobiilsetesse seadmetesse.  

Pakkumise täpsemad tingimused avalikustatakse juulikuus teenuse turuletulekul. Spotify’l on üle maailma 57 riigis enam kui 40 miljonit kasutajat.

Osale arutelus

  • Kadrin Karner

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

01. märts 2018

Nortal is looking for a HEAD OF MARKETING

Nortal AS

28. veebruar 2018

Tallinna Linnakantselei otsib IT TEENUSTE PROJEKTIJUHTI

Tallinna Linnakantselei

09. märts 2018

Arvamused

Teabevara