Taavi Kotka valiti Euroopa aasta CIO-ks

Eile ja täna Luksemburgis toimuval ICT Spring Europe 2014 konverentsil valiti majandusministeeriumi IT-asekantsler Taavi Kotka Euroopa aasta CIO-ks.

Taavi Kotka pälvis tunnustuse üleilmse mõõtmega strateegiate ja projektide elluviimise eest, samuti tehniliste valikute ja juhtimisoskuse eest, öeldakse konverentsi Facebooki seinal.

Ligi 3200 osalejaga konverentsi pidulikul galal tunnustust vastu võtnud Taavi Kotka kommenteeris uudist Facebookis järgmiselt: "Ma nüüd kohe ei oskagi midagi öelda. See on Eesti IKT auhind, mitte minu oma."

Inglisekeelne ametinimetus CIO (ingl.k Chief Information Officer) on Wikipedia andmetel organisatsiooni infotehnoloogia strateegiate ja nende elluviimise eest vastutav juhatuse liige. Taavi Kotka visiitkaardil on tema ametinimetuseks "Government CIO" (valitsuse CIO).

Euroopa aasta CIO auhinda välja andnud sajaliikmeline þürii koosnes Euroopa CIO-dest, IKT sektorit kajastavatest ajakirjanikest ja blogijatest, IKT sektori turundusjuhtidest ja akadeemilisest ringkonnast. Hääletusprotsess toimus turvaliste elektrooniliste kanalite kaudu.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara