Vaata Maailma korraldab lastele IT-laagri

Vaata Maailma sihtasutus korraldab augustis Käärikul IT-alase NutiLaagri 9-14aastastele lastele, kellele õpetatakse robootikat ning tutvustatakse programmeerimist.

Sihtasutuse juhataja Kristi Kivilo sõnul tutvustatakse laagris erinevaid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia võimalusi, vahendas Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit pressiteates. Osalejad saavad asjatundjate juhendamisel õppida robootikat ning tutvuda programmeerimise valdkonnaga. Rõhku pannakse lisaks suhtlemis- ja eneseväljendusoskuste arendamisele ka sportimisele ja lustimisele.

Microsofti Balti regiooni juhi Rain Laane sõnul annab laager noortele suurepärase võimaluse piiluda IT-maailma telgitagustesse, proovida põnevaid seadmeid või õppida näiteks ise äppi tegema.

Projekt on osa Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) IKT valdkonna ja e-oskuste olulisuse populariseerimise projektist “Kõik on IT” ning tegevuste elluviimist toetab IKTP programmi kaudu Euroopa Regionaalarengu Fond. NutiLaagri läbiviimist korraldab Vaata Maailma SA koostöös MTÜ Robootikaga, suursponsor on Microsoft.

Osale arutelus

  • aripaev.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Julianus Inkasso otsib TARKVARAARENDAJAT

Julianus Inkasso OÜ

25. november 2017

DataCatering otsib MAJANDUSTARKVARA VANEMARENDAJAT

TALENTOR ESTONIA / In Re OÜ

06. detsember 2017

Arvamused

Teabevara