GrabCAD valiti aasta startupiks

Eesti Startupide Juhtide Klubi valis 22. detsembril toimunud pidulikul auhinnagalal aasta startupiks GrabCADi.

Eesti Startupide Juhtide Klubi juhatuse liikme Herty Tammo sõnul hindasid juhtide seas korraldatud küsitluse tulemuste põhjal hääletajad GrabCADi puhul suurejoonelist ning edukat tehingut, mille käigus omandas USA suurkorporatsioon Stratasys enamusosaluse GrabCADis. “2014. aasta oli Eesti startup-kogukonnale väga positiivne aasta ning väärikaid nominente aasta startupi tiitlile oli teisigi, kuid meie kõigi unistuseks oleva eduka “exitini" jõudis just GrabCAD,” märkis Tammo.

Lisaks aasta startupi väljakuulutamisele jagati galal tunnustust ka teistele kogukonnas silma paistnud ettevõtetele ning isikutele. Eesti startup kogukond kuulutas 2015. aasta tulevikulootuseks digitaalsetele nomaadidele suunatud tarkvaralahenduse Teleport. Aasta tulijaks 2014 sai taksorakendus Taxify ning aasta panustajaks kuulutati Eesti Startupide Juhtide Klubi tänavune president ning ZeroTurnaroundi asutaja Jevgeni Kabanov. Aasta toetaja tiitli pälvis peaminister Taavi Rõivas oma toetuse eest Eesti startup-ettevõtete rahvusvahelisel tutvustamisel ning kohaliku keskkonna edendamisel.

Järgmisel aastal hoiab Eesti startup-ettevõtete juhte koondava klubi tüüri Priit Vaikmaa sõnumiettevõttest TextMagic. “Piltlikult öeldes kogunesid ühel talvisel õhtupoolikul Tallinnas loosungi #estonianmafia all Eesti startup-perekonnad ning valisid endi seast uue don’i, kelle ülesandeks on seista ühiste huvide eest ning hoida perekondlikud rivaliteedid klubitegevusest eemal,” nentis Tammo.

Eesti Startupide Juhtide Klubi on 2009. aastal asutatud mittetulundusühing, mis koondab kõigi suuremate startup-ettevõtete juhte, andes neile võimaluse vahetada omavahel kogemusi ning kanda hoolt kogukonna jätkuvalt tormilise arengu eest.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara