ITL tunnustas president Ilvest

ITL tunnustas IKT sektori eestkõnelejana Eesti Vabariigi presidenti, Toomas Hendrik Ilvest Eesti e-arengu ja e-demokraatia võimaluste tutvustamise ning propageerimise eest maailmas.

„Eesti presidendil on olnud silmapaistev roll Eestis väljatöötatud e-lahenduste tutvustamistel: nii kohtumistel teiste riigijuhtidega Eestis kui ka erinevatel rahvusvahelistel visiitidel ja konverentsidel,“ sõnas ITL-i president Anneli Heinsoo.  „Ka see, et meie president innustab uuenduslikult kaasa mõtlema ja tulevikku vaatama, väärib suurt tunnustust,“ lisas Heinsoo.

President Toomas Hendrik Ilves tänas ITL-i tunnustuse eest:  „Poisipõlves, mil ma ei olnud sugugi suur matemaatikahuviline, oli ka mul võimalus õppida programmeerimist. Oskus mõista seda loogikat juba 14aastaselt on olnud väga väärtuslikuks aluseks nii mulle kui minu koolikaaslastele. Täna on eestlaste sõna IT valdkonna teemadel tõsiseltvõetavam kui mitmete teiste, suuremate riikide oma. Infotehnoloogia- ja telekommunikatsiooniettevõtete eestkõnelejana on ITL juba väga palju ära teinud, kuid ärge alahinnake enda rolli. On väga palju asju, mis just teie saate kodanikualgatusena ära teha. Tavaliselt olen olnud ise auhindade jagaja. Olen siiralt tänulik, et olete tähele pannud just seda, mida olen teinud teadlikult - soovi edendada- IKT-d."

ITL on info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga (IKT) tegelevaid ettevõtteid ja organisatsioone ühendav erialaliit. ITL-i kuuluvate ettevõtete käive moodustab üle 75% Eesti IKT-sektori kogukäibest. Eilsel liidu 15. sünnipäevale pühendatud vastuvõtul tänas ITL kõiki, kes nende aasta jooksul on andnud oma panuse liidu arengusse.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara