Kandideeri Eesti Mobiiliauhindadele 2015

Eesti Mobiiliauhinnad 2015 on Mobile Summit Estonia raames toimuv Eesti parimate mobiilirakenduste konkurss, kuhu on oodatud kõik Eesti ettevõtete ja eraisikute loodud või otseselt Eestiga seotud mobiilirakendused. Taotluste esitamist tähtaeg on 12. aprill.

Konkursi eesmärk on tutvustada uuenduslikke ja kasulikke mobiilirakendusi ning tunnustada nende loojaid. Konkursil osalemine on hea võimalus oma mobiilirakenduse tutvustamiseks laiemale publikule (sh rahvusvaheliselt) ning tunnustuse kaudu tõsta teenuse usaldusväärsust kasutajate silmis.

Parimad mobiilirakendused pannakse Mobile Summit Estonia Ekspo raames üles Mektorys olevatesse mobiiliseadmetesse, et üritusel osalejad saaksid kerge vaevaga ülevaate hetke Eesti mobiilimaastikust. Konkursi võitjatele on hinnalised auhinnad välja pannud Trinidad Consulting, ITuudised ja AdCash.

Konkursile taotluste esitamist tähtaeg on 12. aprill. 
Rohkem infot konkursi kodulehel.

Mobile Summit Estonia on 5. mail toimuv mobiilse äri ja turunduse konverents koos mobiilirakenduste ekspo ja Eesti Mobiiliauhindade jagamisega. Selleaastasteks teemadeks on mobiiliga seotud peamiselt mitte-tehnilised, st ärilised valdkonnad nagu müük, turundus, strateegia, laienemine ja palju muud. Ehk kuidas kasvada mobiiliga suureks.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A JAVASCRIPT DEVELOPER (MID-LEVEL)

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara