Eesti idud, kandideerige Saksa kiirendisse! 

Eesti iduettevõtetel on võimalik kuni 3. maini kandideerida Berliinis tegutsevasse iduettevõtete kiirendisse "Axel Springer Plug and Play". 

Kiirendusprogrammi pääsenud ettevõtet ootavad bürooruumid Berliini kesklinnas, asjatundlik abi mentoritelt ja 25 000 euro suurune stardikapital.

Väljavalitud iduettevõtted kogu maailmast saavad laiaulatusliku mentorprogrammi ja mitmesuguste seminaride raames võimaluse tegelda saja päeva jooksul oma äriideega Axel Springer Plug and Play bürooruumides. Oma äriideed saavad alustavad ettevõtjad tutvustada potentsiaalsetele investoritele tutvustuspäeval.

Partnerina toetab kiirendit ERGO kindlustusgrupp, kes loodab noortelt ettevõtjatelt uut tõuget oma äritegevuse. „Kindlustusseltsid ei jää digitaalsest pöördest puutumata. Soovime töötada välja uuenduslikke tooteid ja teenuseid ning ootame seetõttu alustavatelt ettevõtetelt palju loovaid, mõtteid äratavaid impulsse,” ütles ERGO Balti kindlustusseltside juhatuse esimees dr. Kestutis Bagdonavicius.

Berliini kiirendusprogramm on Saksa kirjastuse Axel Springer SE ja Californias Silicon Valleys tegutseva Plug and Play Tech Centeri ühisettevõte.

Alustavad ettevõtted, kes soovivad osaleda järgmises, 2015. aasta augustis algavas Axel Springer Plug and Play programmi VII voorus, leiavad vajaliku teabe siit.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

CINAMON is looking for a passionate IT ASSISTANT

Manpower OÜ

31. oktoober 2018

Teabevara