Nordic Testing Days tuleb taas

3.-5. juunil toimub Eestis juba neljandat korda Põhja-Euroopa üks suuremaid tarkvaraarendusele ja testimisele keskenduv konverents Nordic Testing Days, mille seekordne teema on “Agents of Change”.

Konverents keskendub sellele, kuidas olla muudatuste elluviija testija rollis, kuidas asju ära teha meeskonnas või hoopis ennast edasi arendada.

Konverentsi peakorraldaja Grete Näpitsa sõnul tuleb neljandat korda toimuv Nordic Testing Days senistest suurim nii programmi kui osalejate arvu poolest. Konverents on saanud välismaal senisest veel rohkem tähelepanu, mis tähendab, et osalejate ring muutub üha rahvusvahelisemaks. Võrreldes varasemate konverentsidega on sel aastal rohkem töötubasid ning ettekandeid esinejatelt Uus-Meremaalt Kanadani. Samuti on kohal tarkvaratestimisega seotud inimesed suurtest ja väikestest Eesti ettevõtetest.

Konverentsi peaesinejateks Eestist on Mart Noorma, kes räägib testimisest kosmoses, ning Tiina Seeman, kes avab personaalsete kannapöörete tegemise tagamaid tarkvaravaldkonnas.

Konverentsil jagavad oma kogemusi teiste seas ka Rob Lambert (arendusjuht NewVoiceMedias ning mitmete publikatsioonide autor) ja Rob Sabourin (pikaajalise kogemusega tarkvarakonsultant Kanadast).

Lisainfot saab siit.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara