Eestlaste e-põllu idu sai 1,1 miljonit eurot

Eestlaste loodud VitalFields teatas värskest investeeringust, millesse panustasid senised investorid, teiste seas ka SmartCap ja üks Silicon Valley riskikapitalist, kelle nime ei mainita.

VitalFieldsi juhatuse esimees Martin Rand ütles, et hiljuti käivitasid nad mobiilirakenduse põllutöölistele, et teha lõpp paberimajandusele põllu majanduses.

Raha läheb turundusse

“Uut kapitali kasutame tootearenduseks ning VitalFieldsi turunduse tõhustamiseks Saksamaal, mis on meie prioriteetne turg Ukraina ja Poola kõrval,” ütles Rand.

VitalFieldsi mobiilirakendus on täiendus veebirakendusele, mis on põllumajanduse juhtimise vahend. See aitab planeerida ja juhtida. Uue äpiga saavad juhid saata tööülesandeid põllutöölistele ning kui need on täidetud, kajastuvad tööd põlluraamatus
ja kõigis aruannetes. Äppi saab kasutada ka põldude ajaloo ülevaatuse, navigeerimise
ja põldude ülevaatuse eesmärgil. VitalFieldsi äpp töötab ka internetiühenduseta.

Turul tugev haare

VitalFields arendati välja Eestis, kuid sellel on palju kliente Poolas, Ukrainas ja Saksamaal. VitalFieldsi teenuseid kasutavad sajad põllumehed ning ettevõtte aitab hallata üle 200 000 hektari põllumaad. Varajase faasi investorite seas oli ka üks Skype’i asutaja TMT Investments. Uue emissiooni täpsemad üksikasjad avaldamisele ei kuulu.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a GRAPHIC DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

13. mai 2018

Derivco is looking for a TECHNICAL PRODUCT MANAGER

Derivco Estonia OÜ

04. mai 2018

Stockmann otsib ARENDUSSPETSIALISTI

Stockmann AS

29. aprill 2018

Teabevara