Starmani uueks juhiks saab Aivo Adamson

Mai lõpus manteeameti juhi kohalt lahkunud Aivo Adamson liitub 17. juunist telekommunikatsiooniettevõttega Starman, kus tema ülesanne on juhtida ja arendada Starmani grupi ettevõtteid Balti riikide üleselt.

Starmani nõukogu esimees Gert Tiivas ütles, et Starman on Eestis olnud väga edukas ja selle edu ülekandmiseks uutele turgudele on vaja tuua juhatusse lisajõudu, luues uue, kõiki Balti riike hõlmava juhtimistasandi. “Aivo Adamsoni mitmekülgne juhtimispagas ja varasemad kogemused loovad head eeldused Starmani edasiseks rahvusvaheliseks arenguks. Aivo koos tänase juhatusega moodustab tugeva meeskonna, kellel on kõik eeldused ja võimalused viia Starman oma valdkonna turuliidriks kõigis Balti riikides,” sõnas Tiivas.

Adamsoni sõnul on Starman suurepärane ettevõte, millel on väga hea kasvupotentsiaal. “Oma olulisemate ülesannetena näen Starmani tänaste äritegevuste integreerimist Eestis ja Leedus ning edasise rahvusvahelise laienemise vedamist,” lausus Adamson.

Aivo Adamson (50) töötas alates 2012. aastast kuni tänavu kevadeni maanteeameti peadirektorina. Alates 1992. aastast töötas Adamson erinevatel ametikohtadel Swedbankis ja selle eelkäijas Hansapangas. Viimastel aastatel vastutas ta Swedbanki IT-süsteemide juhtimise eest Balti riikides ja Rootsis.

AS Starman on telekommunikatsioonifirma, mis pakub fiiberoptilise võrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenuseid ning edastab telepilti ka maapealse leviga digitelevisiooni ZUUMtv vahendusel. 1992. aastal tegevust alustanud Starman annab tööd 300 inimesele.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tallinna Linnakantselei otsib INFOSÜSTEEMIDE ANALÜÜTIKUT

Tallinna Linnakantselei

01. november 2017

ERPLY otsib SÜSTEEMIADMINISTRAATORIT

Majandustarkvara OÜ

01. november 2017

Tallink is looking for a SENIOR DEVELOPER

Tallink Grupp AS

31. oktoober 2017

Arvamused

Teabevara