Starmani uueks juhiks saab Aivo Adamson

Mai lõpus manteeameti juhi kohalt lahkunud Aivo Adamson liitub 17. juunist telekommunikatsiooniettevõttega Starman, kus tema ülesanne on juhtida ja arendada Starmani grupi ettevõtteid Balti riikide üleselt.

Starmani nõukogu esimees Gert Tiivas ütles, et Starman on Eestis olnud väga edukas ja selle edu ülekandmiseks uutele turgudele on vaja tuua juhatusse lisajõudu, luues uue, kõiki Balti riike hõlmava juhtimistasandi. “Aivo Adamsoni mitmekülgne juhtimispagas ja varasemad kogemused loovad head eeldused Starmani edasiseks rahvusvaheliseks arenguks. Aivo koos tänase juhatusega moodustab tugeva meeskonna, kellel on kõik eeldused ja võimalused viia Starman oma valdkonna turuliidriks kõigis Balti riikides,” sõnas Tiivas.

Adamsoni sõnul on Starman suurepärane ettevõte, millel on väga hea kasvupotentsiaal. “Oma olulisemate ülesannetena näen Starmani tänaste äritegevuste integreerimist Eestis ja Leedus ning edasise rahvusvahelise laienemise vedamist,” lausus Adamson.

Aivo Adamson (50) töötas alates 2012. aastast kuni tänavu kevadeni maanteeameti peadirektorina. Alates 1992. aastast töötas Adamson erinevatel ametikohtadel Swedbankis ja selle eelkäijas Hansapangas. Viimastel aastatel vastutas ta Swedbanki IT-süsteemide juhtimise eest Balti riikides ja Rootsis.

AS Starman on telekommunikatsioonifirma, mis pakub fiiberoptilise võrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenuseid ning edastab telepilti ka maapealse leviga digitelevisiooni ZUUMtv vahendusel. 1992. aastal tegevust alustanud Starman annab tööd 300 inimesele.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara