Pipedrive kolib USA kontori New Yorki

Eile teatas Pipedrive`i tegevjuht Steve Oriola ettevõtte blogis, et kolivad USA kontori Menlo Parkist Kaliforniast New Yorki.

Peamiseks põhjuseks toob Oriola 10 tunnise ajavahe Kalifornia ja Eesti vahel. Et meeskonnad saaks omavahel suhelda, siis peavad Kalifornia kontori töötajad tõusma ebaharilikult varastel hommikutundidel ning Eesti kontori inimesed töötama õhtul hiliste öötundideni. New Yorki ja Eesti ajavahe on 7 tundi.

"Üks tähtsamaid edu võtmetegureid kiire kasvuga ettevõtte jaoks on suhtlemine - mida paremini on töö koordineeritud, seda edukam on firma, sest puudulik suhtlemine tekitab pingeid ja vähendab produktiivsust," kirjutas Oriola. Ta rõhutas, et kaks kontorit tahavad ja peavad olema ühel lainel, sest ainult siis, kui see on iseenesest mõistetav, on neil võimalik vastu võtta uusi väljakutseid

New Yorki kontori avamine on plaanitud augusti kuusse ning hetkel otsitakse uusi inimesi uude New Yorki kontorisse.

Pipedrive on 2010. aastal asutatud ettevõte, mis pakub müügijuhtimistarkvara väikestele ja keskmise suurusega firmadele. Pipedrive’i kahes kontoris Tallinnas ja hetkel veel Menlo Parkis Kalifornias töötab 70 inimest ning ettevõttel on rohkem kui 10 000 maksvat klienti üle maailma.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara