Eesti idu arendab infosüsteemi kinnisvara haldamiseks

Tehnopol Startup Inkubaatorist tuule tiibadesse saanud ettevõte Fututec OÜ arendab pilvetehnoloogial põhinevat kinnisvaraobjektide haldamise infosüsteemi, mis efektiivistab suurte ärikeskuste haldusega kaasnevat infokogumist.

“Süsteem on mõeldud kasutamiseks erinevat tüüpi kinnisvarade haldamiseks, näiteks lao-ja logistikakeskused, automaatsed kütusetanklad ja teenindusjaamad, koolid, lasteaiad, büroohooned, sadamad, spordikeskused, jaekaubandusketid jne. See aitab omanikel ja rentnikel edukamalt omavahel infot jagada” kommenteeris Fututec OÜ juhataja Olari Miiter.

Kui varem sai Miiteri sõnul ärikeskus rentnike käest endale vajalikke andmeid käivete ja külastuste kohta e-kirja või Excel tabeli saatmise teel, siis täna sisestatakse andmeid otse keskuse infosüsteemi, mis annab protsessile juurde kiiruse, mugavuse ja aja kokkuhoiu.

“Käesoleva aasta eesmärk on katta Fututeci tarkvaraga enamus kaubanduskeskused Eestis ning büroohooned, kus on palju rentnikke. Eesmärk on teha teenus kättesaadavaks üle maailma,” lisas Miiter.

Hetkel on Fututecil Eestis üle 200 ärikliendist kasutaja, nende seas Järve keskus ning Viru keskus.

Fututec OÜ alustas oma tegevust Teaduspark Tehnopol Startup Inkubaatoris aastal 2010.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

ADM Interactive otsib PHP VANEMARENDAJAT

M-Partner HR OÜ

22. detsember 2017

Derivco is looking for a TECHNICAL WRITER

Derivco Estonia OÜ

15. detsember 2017

Arvamused

Teabevara