Tele2 grupp saab naisjuhi

Tele2 grupp teatas täna, et 1. septembrist hakkab rahvusvahelist kontserni juhtima praegune finantsdirektor Allison Kirkby.

Tele2 grupi nõukogu esimehe Mike Partoni sõnul lahkub telekomiorganisatsiooni senine juht Mats Granryd ettevõttest ja asub uuele ametikohale maailma mobiilioperaatoreid ühendava GSM Associationi tegevdirektorina.

“Tele2 nõukogu strateegilise plaani kohaselt oli Allison Kirkby määratud Granrydi lahkumise korral tema mantlipärijaks. Allison on teinud väga edukat rahvusvahelist karjääri meedia-, jae- ja telekomisektorites ja näidanud, et on väga sobiv Tele2 gruppi juhtima. Ootame Allison Kirkby-lt, et ta jätkab Tele2 tegevusriikides äri kasvatamist. Mats Granryd tegi Tele2-s ära hiiglasliku töö ja ma soovin talle GSMA-s edu,” lisas Mike Parton.

Mats Granrydi sõnul töötas ta viis aastat Tele2 grupi juhina ning organisatsioon on tugevam kui kunagi varem. “Oleme suutnud kasvada kiiremini kui mobiilisektor üldiselt ja tootnud aktsionäridele head kasumlikkust,” ütles Granryd.

Allison Kirkby sõnul on tema peamine eesmärk jätkata telekomisektori arendamise ja väljakutse esitamisega.

Mats Granryd jätkab sujuva üleminekuprotsessi tagamiseks Tele2-s tööd aasta lõpuni.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a RELEASE ENGINEER

Derivco Estonia OÜ

06. aprill 2018

Derivco is looking for a PRODUCTION DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

06. aprill 2018

Derivco is looking for a SENIOR QA SPECIALIST (DEV)

Derivco Estonia OÜ

26. märts 2018

Arvamused

Teabevara