4G interneti kasutajate arv kasvas kõige kiiremini Elisal

Käesoleva aasta teises kvartalis kasvas Tehnilise Järelevalve Ameti statistika kohaselt mobiilset internetti 4G võrgus kasutavate klientide arv mobiilsideoperaatoritest kõige kiiremini Elisal.

Elisa 4G mobiilset internetti kasutavate klientide arv kasvas TJA statistika alusel 2015. aasta teises kvartalis ligi 50 000 kliendi võrra, EMT-l 25 000 ja Tele2-l 5200 kliendi võrra.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on mobiilset internetti tarbiva kliendi selge eelistus viimase põlvkonna 4G internet, millele annab kinnitust ka Tehnilise Järelevalve Ameti statistika. „Eesti tarbija kasutab täna mobiilset internetti igapäevaselt ja tegevusteks, mis vajavad parima kvaliteediga netti. Viimase generatsiooni 4G võrk tagabki, et ka kõige nõudlikumad teenused, kuni telesaadete onlainis jälgimiseni välja, toimiksid sujuvalt,“ tõi Andrus Hiiepuu välja 4G selgeid eeliseid.

TJA statistika kohaselt oli Elisal 2014. aasta teises kvartalis 4G kliente üle 40 700 ning käesoleva aasta teise kvartaliks oli see number kasvanud rohkem kui 160 000 kliendini.

Elisa eesmärk on jõuda 4G internetiga Eestimaa 99 protsendilise katvuseni.

Elisa on Põhjamaade sideteenuste pakkuja, mis teenindab Põhjamaades ligikaudu kaht miljonit klienti.

Osale arutelus

  • Merlin Mägi

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Arvamused

Teabevara