TransferWise sai Briti aasta ettevõtjaks

Transferwise
TransferWise`i asutajad Taavet Hinrikus ja Kristo Käärmann.

TransferWise’i asutajad Taavet Hinrikus ja Kristo Käärmann nimetati Suurbritannia aasta ettevõtjaks.

„See auhind on tervele meeskonnale suur saavutus. Meie kliendid säästavad praegu kuus üle 22 miljoni naela, aga me oleme alles selle teekonna alguses, et rahandusmaailm ausamaks muuta,“ ütles Käärmann pärast auhinna kättesaamist.

Þürii kiitis TransferWise’i lihtsat, ent samas silmapaistvat lähenemist sellele, kuidas harjumuspärane süsteem pea peale keerata. Auhinnaprogrammi sponsor Dave Hales ütles, et TransferWise avaldas þüriile muljet. „Neil on julge nägemus ja uuenduslik lähenemine ning nende tegevus esitab suure väljakutse finantsteenuste turule. Nad on hea näide ettevõtja hingest, mida on tegelikuult näha paljudes Briti uutes ettevõtetes. Nende kasv ja edu näitavad, mida siinsed ettevõtjad suudavad saavutada. Peame jätkuvalt TransferWise’i-suguseid ettevõtmisi julgustama ja toetama.“

Auhinnaga tunnustatakse noore ettevõtte liidreid, kes paistavad silma uuenduslikkuse, hea strateegia, visiooni ja majandustulemustega. Hinnatakse ka seda, kui palju tegemine ühiskonda laiemalt mõjutab. Auhinda annab välja Ernst & Young, kokku maailma 60 riigis.

Transferwise'i asutaja Kristo Käärmann saavutas Äripäeva värskes Rikaste TOPis esikoha, Taavet Hinrikus kolmas. Käärmanni vara väärtuseks arvestas Äripäev 234 miljonit eurot, Hinrikusel 211,7 miljonit.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara