Eesti mobiilside rändlusteenus TravelSIM murdis Jaapani turule

mobiilside rändlusteenus TravelSIM
TravelSIM laienes Jaapanisse.

Eestis loodud mobiilside rändlusteenus TravelSIM laienes Jaapanisse, kus 4 miljoni kasutajaga teenust hakati müüma TAKT kaubamärgi all.

TravelSIMi platvormi loonud telekommunikatsiooniettevõte Top Connect sõlmis lepingu Tokio ettevõttega Planetway Japan Corporation, kes lõi TravelSIMi teenuse müümiseks Jaapanis uue kaubamärgi TAKT ning hakkab paralleelselt Eesti riigiasutuste kaasabil Jaapanis üles ehitama ka ID-kaardi taristut.  

Top Connecti tegevjuhi Tarmo Osmani sõnul näeb ta Aasiat ja Lõuna-Ameerikat TravelSIMi peamise kasvupiirkonnana. „Sealsed mobiilsideoperaatorid küsivad üsna kõrgeid rändlustasusid, mistõttu äriasjus välismaale või puhkusele sõitjad soovivad soodsamaid alternatiive telefonikõnede tegemiseks ja mobiilse interneti kasutamiseks,“ rääkis Osman. „Esimese kahe nädalaga leidis meie koostööpartner Jaapanist 1 000 uut klienti, nii et tõusva päikese maal soodsate hindadega rahvusvahelise mobiilsideteenuse pakkumisel on jumet ja oleme järgmise aasta osas optimistlikud.“

Top Connecti 2005 aastal turule toodud lahendus TravelSIM on üleilmne B2B mobiilside rändlusteenus, mida iga edasimüüja võib turustada oma brändi alt või siis kasutada selleks TravelSIMi kaubamärki. Ettevõttel on üle maailma ligikaudu 4 miljonit kasutajat ning 150 edasimüüjat, kelle seas on veebiärisid, suuri jaekette, arvuti- ja telefonipoode, reisibüroosid, lennujaamades tegutsevaid kauplusi ning telekommunikatsiooniteenuste pakkujaid.

Tänu erikokkulepetele välismaiste mobiilsideoperaatoritega võimaldab TravelSIM 140 maal telefonikõnesid ja SMS-e vastu võtta tasuta, samuti teha tasuta Skype´i ja Viberi kõnesid.

Top Connect on Eesti suurim telekommunikatsiooniteenuste eksportija, teenides üle 90% müügitulust välisturgudelt. 1995. aastal asutatud grupi kolmes riigis töötab ligi 150 inimest ja müügikäive ületas eelmisel aastal 50 miljonit eurot.

Vaata ka Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi IKT asekantsleri Taavi Kotka tervitust TAKT teenuse kasutajatele.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

22. oktoober 2017

Tallink is looking for a SENIOR DEVELOPER

Tallink Grupp AS

31. oktoober 2017

Tallinna Linnakantselei otsib INFOSÜSTEEMIDE ANALÜÜTIKUT

Tallinna Linnakantselei

01. november 2017

Arvamused

Teabevara