Liisa Oviir tutvub Pariisis digireformiga

Liisa Oviir
Ettevõtlusminister Liisa Oviir.

Ettevõtlusminister Liisa Oviir tutvub täna ja homme Pariisis Prantsusmaa ettevõtluse tugiorganisatsioonidega ning saab ülevaate digireformist ja ühtse digituru loomise võimalustest.

"Prantsusmaa eesmärk on jõuda eduka digivabariigi staatusse, luua tehnoloogiate abil uusi töökohti, ümberprofileerida tööstus ja tekitada nii hädavajalikku majanduskasvu," ütles Oviir pressiteates.

Prantsusmaa on äsja ümber korraldanud ettevõtluse turgistruktuurid. Oviir ütles, et kuna sarnane ettevõtluse tugistruktuuride konsolideerimise teema on aktuaalne ka Eestis, on eesmärgiks kogemuste saamine, kuidas selline protsess läbi viia. Ühtlasi kuulata prantslaste käest, kuidas on nad tulemustega rahul.

Oviir külastab Prantsusmaa suurimat ettevõtjate võrgustikku MEDEF, investeerimispanka BPI France, ettevõtlusagentuuri Business France ning Prantsuse Start Up Teami French Tech.
Lisaks kohtub Liisa Oviir Prantsuse ettevõtlusministri Matthis Fekliga ja Euroopa Kosmoseagentuuri juhtkonnaga.

Ettevõtlusministrit saadavad majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi nõunikud ning EASist juhatuse esimees Hanno Tomberg ja kosmosebüroojuht Madis Võõras. Eesti saatkonna poolt osalevad kohtumistel Eesti suursaadik Pariisis Alar Streimann ning majandusdiplomaat Kadi Metsandi.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara