Tehnopol sai uue nõukogu juhi

Piret Treiberg
Tehnopoli nõukogu esimees Piret Treiberg.

Tehnoloogiaettevõtete ärilinnaku SA Tallinna Teaduspark Tehnopol senine nõukogu esimees Tea Varrak lahkus kolmeaastase töö järel ametist ning valiti uus nõukogu juht.

"Oleme olulise sammu edasi teinud ülikooli ja teaduspargi koostöös, mille tulemusel on teenused kujundatud ühtsesse väärtusahelasse, suurenenud on ka iduettevõtete arv ning arusaadavamaks muutunud linnaku ettevõtlus- ja majanduspotentsiaal," kommenteeris pressiteates Tea Varrak.

Tehnopoli nõukogu esinaiseks valiti ühehäälselt kaheksa aastat majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ettevõtlusvaldkonda juhtinud Piret Treiberg.

Tema sõnul on kõigis Tehnopoli tegevusvaldkondades turg tuntavas muutumises. "Seetõttu tuleb kokku leppida ja ellu viia sihtasutuse uus strateegia, mis loob linnaku, äriteenuste ja võrgustike koostoimel atraktiivse keskuse kodu- ja välismaistele tehnoloogiaettevõtetele," märkis ta.

Tehnopoli teadus- ja ärilinnakus tegutseb hetkel üle 200 kasvava tehnoloogiaetevõtte, millele lisandub igal kuul uusi alustavaid idufirmasid.

Tehnopol pakub kasvu- ja tegutsemiskeskkonda ning äriarendusteenuseid tehnoloogiaettevõtetele. Tehnopol toetab uute perspektiivsete tehnoloogiate kasutuselevõttu ja kiirendab tehnoloogiapõhiste ettevõtete arengut läbi Prototroni ja Startup Inkubaatori programmi ning IKT, rohetehnoloogia ja tervisetehnoloogia valdkonna äriteenuste.

Sihtasutus Tallinna Teaduspark Tehnopol asutati 2003 riigi, Tallinna linna ja tehnikaülikooli poolt.  Vastavalt asutajate vahel kokkulepitule valitakse iga kolme aasta tagant kaheksaliikmelisele nõukogule uus esimees.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara