Omnivas asub tööle EMT pikaaegne kommunikatsioonijuht Kaja Sepp

Kaja Sepp
Kaja Sepp

Omnivaga liitub EMT pikaaegne kommunikatsioonijuht Kaja Sepp.

"Omniva on kiiresti arenev innovaatiline ettevõte, kus kommunikatsiooni juhtimine pakub palju põnevaid väljakutseid ning võimalusi ettevõttele kasu tuua," ütles Sepp. Ta lisas, et tunnetab suurt vastutust, sest nii logistika kui ka postiteenus on valdkonnad, mis otseselt ja oluliselt puudutavad inimeste igapäevaelu.

Omniva juhatuse esimehe Aavo Kärmase sõnul on hea näha, et ettevõttega liitub järjekordne oma ala ekspert. „Kaja teadmiste- ja kogemustepagas on muljetavaldav. Kindlasti on need suureks abiks ettevõtte ambitsioonikate eesmärkide elluviimisel,“ ütles Kärmas. 

Viimased kaks aastat on Kaja Sepp töötanud Telia Eesti (endise Eesti Telekomi) kommunikatsioonijuhina, enne seda juhtinud EMT avalikke suhteid ja sisekommuniaktsiooni. Suhtekorralduse kõrval on tal varasemad töökogemused ka turunduses ja ajakirjanduses ning külalislektorina TLÜ-s ja EBS-is. 

Kaja Sepp on lõpetanud Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna ning kaitsnud ärijuhtimise magistrikraadi EBS-is.

Rahvusliku postiettevõttena alustanud Omniva pakub täna oma klientidele erinevaid lahendusi logistika ja infologistika vallas. Viimastel aastatel on Omniva oma pakiautomaatide võrgu ja e-arvete lahendustega laienenud kõigisse Balti riikidesse ning kasvanud rahvusvaheliseks logistikaettevõtteks, kus töötab ligikaudu 2400 inimest.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Seotud lood

Toetajad

Kliendiblogi

Valdkonna töökuulutused

Elisa otsib IT TEENUSTE VALDKONNA JUHTI

Elisa Eesti AS

17. detsember 2016

Omniva otsib IT TURVAJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2016

Arvamused

Käsi­raamatud