IBM korraldab Eestis tehnoloogiakonverentsi

IBM korraldab 17.märtsil Eestis toimuva suure tasuta konverentsi BusinessConnect Tallinn, kus tutvustatakse uue ajastu nutikamaid tehnoloogiaid ja seda, milline hakkab välja nägema tuleviku ärimaailm.

IBM Eesti müügidirektori Lembit Loo sõnul on IBMi suurkonverentsi põhifookus suunatud võimalustele, mida pakub täna ja tulevikus revolutsiooniline kognitiivselt äriinfot analüüsiv tehnoloogia.

“IBM on esimesena maailmas igapäevasesse kasutusse toonud iseõppiva tehnoloogia nimega Watson, mis suudab suurtes kogustes infot töödelda nagu inimene ja loob seeläbi murrangulisi võimalusi mis tahes ärivaldkonnas,” selgitas Loo ja lisas, et IBM on otsustanud just selle tehnoloogia arendamisele ja juurutamisele suunata veel üle miljardi dollari. 

Nii ärijuhtidele kui tehnoloogiaekspertidele mõeldud konverentsil pannakse Watsoni võimekus proovile kogu päeva jooksul. Lisaks on tippkonverentsi kavas ettekanded värskematest arengutest andmeturbes ja riistvaramaailmas ning ka ettevõtete mobiilsusest ja avaliku sektori teenuste arendamisest.
Swissotelis toimuva konverentsi kavaga saab tutvuda SIIN.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tallinna Linnakantselei otsib INFOSÜSTEEMIDE ANALÜÜTIKUT

Tallinna Linnakantselei

01. november 2017

Derivco is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

21. oktoober 2017

Tallink is looking for a SENIOR DEVELOPER

Tallink Grupp AS

31. oktoober 2017

Arvamused

Teabevara