Täna alustab tööd Wisemile taksoäpp ligi 400 taksoga

Arti Kütt
Arti Kütt

Uus taksoäpp eristub sellega, et Wisemile ei küsi kasutajatelt ega juhtidelt vahendustasu. Seetõttu võimaldab Wisemile pakkuda head hinda tarbijate jaoks ning parimat teenistust juhtidele. Taksoparki hakkab kuuluma ligi 400 autot, millest 70 sõidavad Wisemile logodega.

Ettevõtte tegevjuht Arti Kütt ütles, et Wisemile eesmärk ongi pakkuda võimalikult suurt transpordi võrgustikku, kuna Wisemile hakkab ise tulu teenima ärikliendi lahendustelt ning e-poodide ja toidukettide pakivedudelt. “Oluline on see, et juhid peaksid saama võimaluse teenida raha ka päevasel ajal. Tööpäevadel ei ole taksojuhtidel kuigi palju kliente, kuid pakivedude turg on täiesti olemas,” rääkis ta. Kütt lisas, et praegu töötab taksoäpp vaid Android'il, iOSi põhiselt hakkab rakendus tööle hiljemalt juuli algul.

Wisemile alustas tegevust sõidujagamise võrgustikuna, olles populaane abivahend linnadevaheliseks transpordiks. Tänaseks on Wisemile´il üle 10 000 kasutaja. Ajujahi äsjalõppenud hooajal jõudis Wisemile seitsme parema hulka.

Wisemile on sotsiaalne transpordi võrgustik, mis läbi linnadevahelise ja linnasisese sõidujagamise, takso- ja kullerteenuste ühendab omavahel autojuhid, reisijad ja pakisaatjad. Wisemile mobiilirakenduse kasutamine on tasuta ja ilma vahendustasudeta.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara