Põhjamaade hiigelpeol Pärnus on netivõimsust tagamas Elisa liikuv tugijaam

Uus tugijaam Pärnu Rannastaadionil
Uus tugijaam Pärnu Rannastaadionil

4.- 6. augustini Pärnus peetaval Weekend Festival Baltic’sil on Elisa kõne- ja netivõimsust tagamas liikuv tugijaam ja töötab uus tugijaam Rannastaadionil.

Pärnu rannas toimuvale suurüritusele prognoositakse kolme päeva peale ligemale 100 000 külastajat, mistõttu on ka Elisa käesolevaks nädalavahetuseks suurüritusele planeerinud täiendavaid kõne- ja netimahte nii 3G-s kui 4G-s liikuva tugijaama abil ning on käivitanud värskelt renoveeritud Pärnu Rannastaadionil uue tugijaama.

„Festivali külastajad talletavad oma emotsioone kindlasti oma nutiseadmetega erinevates vormides, olgu see pilt või video ja seda laetakse erinevatesse sotsiaalmeedia kanalitesse üles, see omakorda tingib aga vajaduse lisada taolise külastajate arvu peale täiendavaid netimahte võrgus,“ rääkis Elisa tehnoloogiaüksuse juht Toomas Polli.

Lühiajalisi ülekoormusi sellise külastajate arvu peale võib ikkagi veel tekkida. Elisa tehnoloogiaüksuse juht soovitab sel juhul mõne minuti pärast uuesti proovida ja olla kindel, et akude mahtu oleks ikka  piisavalt.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara