Global Finance valis välja Eesti parima digipanga

Rahvusvaheline majandusajakiri Global Finance nimetas SEB eraklientidele ja äriklientidele pakutavad digitaalsed lahendused Eesti parimaks. Lätis pälvis SEB auhinna eraklientide ja Leedus samuti mõlemas kategoorias. Eestis tunnistati SEB eraklientide digitaalsed lahendused parimaks juba kolmandat aastat järjest.

"Auhind suureks tunnustuseks SEB e-teenuste arendajatele," ütles SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Ainar Leppänen ja tõdes, et digitaalseid pangateenused on klientide seas üha populaarsemad tänu oma kasutusmugavusele ja nii arvutist kui ka mobiilist kättesaadavale laiale teenuste valikule.

Järjest enam tehakse pangatehinguid tahvelarvutites ja nutitelefonides, aastaga on mobiilipanga kasutamine kasvanud 52% ja Leppäneni arvates on see kõige kiiremini kasvav teeninduskanal panganduses.

Võttes arvesse klientide soove ning kasvavat huvi järjest lihtsamate ja mugavamate digitaalsete lahenduste vastu on SEB Leppäneni kinnitusel juba sel sügisel välja tulemas uuenenud mobiilirakendusega.

Global Finance valis parimaid digitaalseid lahendusi pakkuvaid pankasid juba 17. aastat järjest. Hindamisel võetakse arvesse digitaalse teenuse kvaliteeti, pakutavate teenuste ulatust ja kui aktiivselt kliendid neid kasutavad, klientide digitaalsest teenindamisest saadud otsest kasu, milline on interneti- ja mobiilipanga kujundus ning funktsionaalsus, digitaalseid lahendusi kasutavate klientide arvu kasvu.

Global Finance nimetab parimad pangad Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas, Lähis-Idas, Aafrikas, Ladina-Ameerikas, Põhja-Ameerikas, Lääne-Euroopas ning Kesk- ja Ida-Euroopas. Oktoobris Londonis toimuval auhinnatseremoonial kuulutatakse välja regioonide ning globaalsed üldvõitjad.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a PRODUCTION DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

06. aprill 2018

Elisa Santa Monica otsib NOC SPETSIALISTI

Manpower OÜ

31. märts 2018

Eesti Haigekassa otsib JUHATUSE LIIGET

Eesti Haigekassa

26. märts 2018

Arvamused

Teabevara