Swedbanki internetipangal uus välimus ja äriklientidele ka uus sisu

Alates 21.septembrist näevad kõik Swedbank Eesti kliendid internetipanka külastades uut värsket kujundust. Netipanga sisu ja funktsioonid erakliendi jaoks esialgu ei muutunud, ent pank sai uue ja tänapäevasema kuue.

Swedbanki klienditeenuste juhi Ulla Ilissoni sõnul on nutitelefonide ja tahvelarvutite osakaal kogu maailma internetiühendustest üle poole ja tulevikus suureneb see veelgi. „Muutsime netipanga disaini viimati 2009.aastal. See oli tänaseks aegunud ega vastanud enam tänapäeva nõuetele eelkõige nutiseadmete vaatevinklist. Vahepeal on toimunud väga kiire tehnoloogiline areng ning sellega on kohanenud ka kodulehed, mis peavad sobituma nutiseadmetega. Nüüd oleme meiegi selle muudatuse ära teinud ning uues kuues netipank on klientidele ka kättesaadav,“ märkis ta.

Swedbanki internetipanga uuendatud kujunduses ongi arvestatud puutetundlike seadmetega kasutajaid ja kõik klikitav on neile mõeldes suuremaks ja mugavamaks tehtud. „Arenduse eesmärgiks oli lisaks värskele välimusele netipanga tehnilise poole ühtlustamine. Tahame tagada läbivalt samasuguse kasutajakogemuse internetipangas. Kliendile peab vaatama vastu üks Swedbank, mitte pank, liising ja kindlustus, kõik natuke omamoodi,“ sõnas ta.

Muutub ka ärikliendi internetipank

Suurem muutus on teostatud Swedbanki äriklientele, kuna nende internetipangas muutus lisaks välimusele ka sisu.

  • Uuenes sisselogitud avalehekülg, kust saab kiire ülevaate ettevõtte arvelduskontode, personaalsete pakkumiste, panga poolt saadetud teavituste ja uudiste kohta.
  • Põhjalikuma ülevaate ettevõtte varadest ja kohustustest leiab edaspidi uuelt  „Koondväljavõte“ lehelt.

Ilissoni sõnul internetipanga arendamine siin ei lõpe. „Järgmine samm on see, et netipank vastavalt kasutatavale seadmele end ümber kujundaks ehk responsiivne disain,“ lisas Ilisson.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara