Ühisrahastust koguv SprayPrinter lööb maailma meedias laineid

Richard Murutar
Richard Murutar

Kevadel ettevõtluskonkursi Ajujaht võitnud Sprayprinter jõudis eelmisel nädalal mitmessse rahvusvahelisse meediakanalisse ja on ühisrahastusplatvormis Kickstarter kogunud juba üle 44 000 euro.

SprayPrinterist on lühikese aja jooksul avaldatud lugusid Ameerika Ühendriikidest Malaisiani kanalites nagu Reuters, Yahoo News, Science Daily, Al Jazeera ja Berliner Morgenpost.

Täiustatud SprayPrinterit saab tellida juba praegu rahvusvahelise ühisrahastusplatvormi Kickstarter kaudu. Eesmärgiks seatud 50 000 dollarist on napi nädalaga kogutud juba ligi 45 000, kuid veel on aega eestlaste tootele õlg alla panna ja soetada vinge toode väga soodsalt.

SprayPrinteri tegevjuhi Richard Murutari sõnul on suur tähelepanu pisut ootamatu, kuid vägagi teretulnud, sest aitab ainulaadset toodet tutvustada suurele auditooriumile.

“Oleme lansseerimas SprayPrinteri täiustatud versiooni, mis vastab nii kõige nõudlikuma kunstniku kui oma seinu meeleolukamaks muuta sooviva kodukasutaja ootustele,” ütles Murutar. “SprayPrinteri vastu on huvi tuntud kõikjalt üle maailma, mis lubab meil toote tuleviku suhtes olla mõõdukalt optimistlikud.”

Tänu koostööle Tallinna lennujaamaga saavad SprayPrinteri võimekusega tutvuda kõik lennu väljumist ootavad inimesed. Nimelt ilutseb lennujaama ootesaali seinal eelmisest nädalast Leonardo da Vinci portree.

SprayPrinter on juhtmevaba printer, mis trükib pildid või kujundused nutitelefonist mistahes seinale. Viimast kodustes tingimustes, ilma eelnevate teadmiste ja oskusteta. Seadme kasutamiseks on tarvis SprayPrinterit, SprayPrinteri äppi ning nutitelefoni. 

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tallink is looking for a SENIOR DEVELOPER

Tallink Grupp AS

31. oktoober 2017

Tallinna Linnakantselei otsib INFOSÜSTEEMIDE ANALÜÜTIKUT

Tallinna Linnakantselei

01. november 2017

Derivco is looking for a SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

22. oktoober 2017

Arvamused

Teabevara