Levira alustas koostöös uudse PaaS teenuse pakkumist

Levira alustas koostööd pilveplatvormi arendajaga Jelastic Inc. Selle eesmärgiks on pakkuda intuitiivset, kuluefektiivset ja paindliku pilveplatvormi erinevatele ettevõtetele Eestis ja lähiriikides.

Levira juhatuse esimehe Tiit Tammiste sõnul on ettevõtete kasvav vajadus kvaliteetsete IT-teenuste järele võimaldanud Leviral tõusta suurimate IT ja infrastuktuuriteenuste pakkujate hulka. “Opereerides Tallinna Teletornis modernset andmekeskust, oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse andmekeskuse rendipinnast kuni kaasaegsete kuluefektiivsete pilveplatvormideni, mis katavad klientide IT taristu vajadused ning lubavad neil keskenduda igapäevase kontoritarkvara, tootmis- ja müügisüsteemide ja Big Data lahenduste arendustegevustele.”

„Meie fookuses on alati olnud uued ja innovatiivsed pilvelahendused ning see on üks põhjustest, miks oleme turule toonud esimese omataolise PaaS (Platvorm-as-a-Service) teenuse, mis põhineb end maailmas tõestanud Jelastic’u tarkvaral. Koostöös Jelasticu’ga oleme tehnoloogia liidrid, tuues klientidele parimad IT lahendused koju kätte, pakkudes sealjuures eesti-, vene- ja ingliskeelset tuge“ kommenteeris Levira pilveteenuste direktor Margus Uustalu. 

Levira PaaS teenus võimaldab keskenduda tarkvaraarendusele, mitte aeganõudvatele infrastruktuuri tegevustele. Vaid ühe hiireklikiga saab lisaks arenduskeskkondadele paigaldada erinevaid rakendusi nagu näiteks sisuhalduse rakendused, vikipeediad, foorumid, pildigaleriid, projektijuhtimise tööriistad ja palju muud.

Ilma süsteemiadministraatori oskusteta on võimalik ehitada väga keerukaid, automaatselt skaleeruvaid ja kõrgkäideldavaid pilvekeskkondi vaid minutitega ja klient maksab ainult reaalselt kasutatava ressursi, mitte provisioneeritu eest.

Levira on pilve-, meedia- ja ringhäälingu infrastruktuuriteenuseid osutav ettevõte, mille peakontor on Tallinnas ja mis haldab üht suurematest kõrgeimatele turva- ja töökindlusnõuetele vastavatest serverimajutuskeskustest Balti riikides.

Levira on Põhja-Euroopa üks peamistest telekanalite väljastuskeskustest ning põhiline TV- ja raadiolevivõrkude operaator Eestis. Leviral on teletootmiseks kolm liikuvat ülekandejaama ja aerovideodroon. Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud IT-ettevõtted ja telejaamad nagu Turner, Sony, MTG, EBU, ERR, Discovery, ATEA, TeliaSonera, Tele2, Elisa, Starman, TV3.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara