Arenguseire Keskuse juhatajana asub tööle Tea Danilov

Tea Danilov
Tea Danilov

Riigikogu Kantselei juurde moodustatud arenguseire nõukoda valis Arenguseire Keskuse juhatajaks Tea Danilovi, kes seni töötas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses ettevõtluse ja ekspordi keskuse direktorina.

Arenguseire nõukoja esimehe Priit Rohumaa sõnul osutus Danilov valituks tänu oma kogemusele majandusarengu, innovatsiooni ja ettevõtluse vallas. „Arenguseire Keskuse juhatajal on lai tööpõld, kus tuleb analüüsida Eesti toimuvaid arenguid, kaasata erinevate valdkondade eksperte ning teavitada nii poliitikuid kui laiemat avalikkust,“ ütles Rohumaa.

Tea Danilov on varasemalt töötanud majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis siseturu osakonna juhatajana, majandusarengu osakonna juhatajana ning tehnoloogia ja innovatsiooni talituse juhatajana. Danilov on omandanud majandusteaduse magistrikraadi Tartu Ülikoolis.

„Arenguseire Keskus tuleb alles käivitada. Loodan sellest kujundada mõttekoja, mida Eesti poliitikakujundajad tunnustaksid,“ ütles Danilov.

Riigikogu võttis 14. juunil vastu arenguseire seaduse, mille alusel lõpetati Eesti Arengufondi tegevus ning moodustati arenguseire läbiviimiseks Arenguseire Keskus Riigikogu Kantselei juurde. Arenguseire Keskuse ülesandeks on koostada ühiskonna pikaajaliste arengute analüüse ja arengustsenaariume ning jälgida nende elluviimist. Selle edukaks läbiviimiseks kaasatakse erinevaid sihtgruppe ja teavitatakse avalikkust tulemustest.

Arenguseire Keskus teeb Riigikogu majanduskomisjonile ülevaateid läbiviidud seiretest ja kavandatavatest tegevustest ning täidab arenguseire nõukoja antud ülesandeid. Tea Danilov asub ametisse tuleva aasta 23. jaanuaril.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Derivco is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

01. märts 2018

Nortal is looking for a HEAD OF MARKETING

Nortal AS

28. veebruar 2018

Derivco is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

01. märts 2018

Arvamused

Teabevara