Valdur Laid: lõputult ei saa ühtki tööd teha

Valdur Laid
Valdur Laid

Seni Telia Soomet juhtinud eestlane Valdur Laid annab töö üle uuele juhile, sest Telia juhtimist hakatakse ümber korraldama.

Valdur Laid ütles, et Telia struktuurimuutusega saab tema viieaastane töö Soomes läbi ja tal ei olnudki plaanis igavesti Soomes olla. „Lõputult ei saa ühtki tööd teha. Meil on kontsernis suurem reorganiseerimine ja selles kontekstis saigi kokku lepitud, et tuleb uus inimene, kellel ma siis aitan Soome juhtimise üle võtta esimese kvartali jooksul,“ selgitas ta.

Edasiste plaanide kohta ütles Laid, et nii kaua kui uus juht vajab, üritab ta teda aidata üksuse ülevõtmisel ja üritab selle aja jooksul valmis mõelda ka enda järgmise töökoha.

Uues struktuuris koondatakse Telia Leedu, Eesti ja Taani äri ühe tiiva alla, mida hakkab juhtima Henriette Wendt, kes töötab praegu ettevõtte arengustrateegia juhina. 

Teliat Eestis juhtiv Dan Olov Strömberg ütles, et Telia Eestile muudatustel suurt mõju ei ole, kuna kohalik juhtimine ja organisatsiooni struktuur jäävad samaks ning äri jätkatakse samamoodi.

Loe pikemalt Äripäevast

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara