10 enim loetud lugu aastal 2016

IKT Aastakonverentsil 2015. aasta majandustulemuste põhjal parimaks tunnistatud IKT valdkonna ettevõtjad Äripäeva aukirjadega.
IKT Aastakonverentsil 2015. aasta majandustulemuste põhjal parimaks tunnistatud ...

Aastal 2016 on ITuudised.ee lehel käidud lugusid uudistamas rohkem kui varem - nii lugejate hulk kui vaatamiste arv on aastaga kasvanud pea 50%. 10 enim loetud lugu on heaks ülevaateks, mis lugejatele huvi pakkus.

 1. Tasuta programmeerimisalased e-kursused algavad taas 
  7. märtsil algab Tartu ülikoolis taas tasuta e-kursus programmeerimisest, mille möödunud aastal lõpetas rohkem kui 1400 inimest ja sellele lisaks algab ka uus mahukam kursus programmeerimise alustest.
  Loe edasi SIIT

 2. IT-sektori Palga TOP 15
  Äripäev pani ritta 600 Eesti ettevõtet töötajate keskmise palga suuruse järgi. Lisaks tõi Äripäev välja valdkonnapõhiselt 15 parimat palgamaksjat, teiste hulgas ka info ja side. ITuudised.ee täpsustas laiemalt IT-sektori parimad palgamaksjad.
  Loe edasi SIIT

 3. Eestlased lõid maailma turvalisima virtuaalse isikutuvastamise teenuse
  Uus isikutuvastusteenus, mis võimaldab inimest tuvastada isikut tõendava dokumendi ja veebikaamera abil, kannab nime Veriff. Tänu Veriffile saab edaspidi avada pangakonto, hoiustada raha või teha teisi finantstehinguid kontorit külastamata. Teenus laieneb ka e-residentidele.
  Loe edasi SIIT

 4. Loe, miks pääses Pipedrive unistuste tööandja konkursi finaali
  Eesti unistuste tööandja konkursi žürii valis kandideerinud organisatsioonidest välja neli paremat, kelle hulka pääses ka viis aastat tagasi idufirmana alustanud Pipedrive.
  Loe edasi SIIT

 5. IT-tööandja ei pääse lähiajal nelja tööpäevaga nädalast
  Lähiajal jõuab IT-tööandja üsna tõenäoliselt sinna, et nelja tööpäevaga nädal pole enam midagi ulmelist. Kaugtöö, osaline tööaeg, töö kõrvalt õppimine või töö ajal õppimine ongi juba paljudele igapäev, kirjutas SMITi personalijuht Merje Laasi ITuudised.ee teemaveebile.
  Loe edasi SIIT

 6. Nortal: inimeste leidmine on ikka väga raske. Kõige nõutum on tarkvaraarendaja
  Nortali personalijuhi Jüri Saarma sõnul teeb nende ettevõte palju ära, et töö kõrvalt oleks võimalik kõrgharidus lõpuni omandada. Kohtumistel tudengitega märkisid ettevõtjad, et IT-tudengid on tööturul juhtival positsioonil. Nortal oli esindatud tudengitega kohtumisel nii Tallinnas kui Tartus.
  Loe edasi SIIT

 7. Nortal müüs osa ärist ekstöötajaile
  IT-firma Nortal müüs osa oma ärist ettevõtte endiste töötajate asutatud firmale, kel on partneriks sama ala ettevõte Lätist.
  Loe edasi SIIT

 8. Äripäeva IKT valdkonna TOPi võitjad selgunud
  25. oktoobril ITuudiste ja Äripäeva poolt korraldatud IKT Aastakonverentsil anti üle Äripäeva aukirjad 2015. aasta majandustulemuste põhjal parimatele IKT valdkonna ettevõtetele.
  Loe edasi SIIT

 9. Isikuandmete kaitses tuleb suur muudatus
  ELi isikuandmete kaitse üldmäärus toob kaasa viimase 20 aasta suurima muutuse isikuandme kaitse valdkonna reguleerimises, kirjutab PwC IT-äririskide valdkonna juht Mart Mäe.
  Loe edasi SIIT

 10. Lobisev nutiseade paneb ohtu kogu võrguliikluse turvalisuse
  Nutiseadmete wifi-funktsioon võimaldab kasutajal erinevates asukohtades hõlpsalt võrgus olla, kuid pidevalt kasutuses olev wifi annab pahalasele ideaalse võimaluse kasutajat ja tema poolt edastatavaid andmeid pealt kuulata, hoiatab Siseministeeriumi infotehnoloogia-ja arenduskeskuse (SMIT) infoturbe osakonna juht Tiit Hallas.
  Loe edasi SIIT

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara