Levira võrguteenuste divisjonil uus juht

Meelis Anton
Meelis Anton

Levira võrguteenuste divisjoni uue direktori peamine tööülesanne ettevõttes on televisiooni- ja raadioteenuste ning telekommunikatsiooni valdkondade juhtimine. Levira võrguteenuste divisjoni direktorina asub Meelis Anton ametisse 1. veebruaril 2017.

„Meelis täiendab Levira juhtkonda hea kogemustepagasi ja värske energiaga. Olles pikalt seotud olnud telekomi valdkonnaga nii Eestis kui ka väljaspool, on see hea baas, arendamaks edasi Levira klientidele pakutavaid meedia- ja telekommunikatsioonilahendusi,“ kinnitas Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste.

„Leviras on väga hea meeskond ja uuendusmeelsed kliendid, kellega üheskoos nutikaid lahendusi ellu viia,“ sõnas Meelis Anton. „Uuenduslikkus ja elluviimise kiirus on märksõnad infotehnoloogia- ja kommunikatsiooniteenuste arendamisel. Olen viimastel aastatel juhtinud tarkade võrkude väljaehitamist ja käivitamist Eestis ja mujal Euroopas ning saan neid kogemusi kasutada Levira klientidele innovaatiliste lahenduste loomiseks.“

Meelis Antonil on seljataga mitmekülgne karjäär IT- ja telekommunikatsioonisektoris. Ta on varem töötanud Ericsson Austrias, Ericsson Eesti AS-is, Eesti Postis ja Cybernetica AS-is.

Levira on meedia- ja pilveteenuseid ning ringhäälingu võrguteenuseid osutav ettevõte. Levira, peakontoriga Tallinnas, haldab üht suurematest serverimajutuskeskustest Balti riikides, mis vastab kõrgeimatele turva- ja töökindlusnõuetele.

Eestis toob Levira televaatajani ja raadiokuulajani enamiku Eestis levivaid tele- ja raadiokanaleid. Rahvusvahelistele telekanalitele ja meediaettevõtetele osutab Levira teleprogrammide väljastusteenuseid. Teletootmiseks on Leviral kolm liikuvat ülekandejaama ja otseülekannete võimekusega aerovideodroon.

Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud meedia- ja IT-ettevõtted ning telejaamad, nagu Turner, Sony, MTG, EBU, ERR, Discovery, ATEA, TeliaSonera, Tele2, Elisa, Starman, TV3

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara