Nortal alustas tegevust Dubais

Nortali Lähis-Ida piirkonna juht Peeter Smitt
Nortali Lähis-Ida piirkonna juht Peeter Smitt

Nortal laiendas oma tegevust Araabia Ühendemiraatides, avades möödunud aasta lõpus esinduse Dubais. Eelmise aasta lõpus allkirjastati ka esimesed projektid Dubai valitsuse nõustamiseks e-identititeedi rakendamisel ja nutikate e-teenuste väljatöötamiseks.

Nortali Lähis-Ida piirkonna juhi Peeter Smitti sõnul on Nortali esinduse avamine Dubais loogiline samm, sest kohalolek aitab neil olla klientidele paremini kättesaadav. „Dubai, kuid ka laiemalt Araabia Ühendemiraadid on suurimad turud piirkonnas, mis on siiani jõuliselt investeerinud ühiskondlike protsesside ja riigiteenuste parandamisse läbi innovaatiliste lahenduste ja e-teenuste juurutamise,“ kommenteeris Smitt.

„Nortali senine tegevus regioonis on tõestanud, et meie e-lahenduste ja ekspertiisi järele on kohalikel turgudel suur nõudlus. Hetkel on meil Dubais käsil mitu laiaulatuslikku projekti e-identiteedi ja ärikeskkonna lihtsustamise valdkondades. Aga lähiaastatel näeme olulist potentsiaali ja perspektiivi täiendavalt ka e-tervise ja riigi rahanduse valdkondades,“ lisas Smitt. 

Nortal on tegutsenud regioonis 2008. aastast. Mitmete teiste projektide hulgas on Nortal arendanud tunnustatud riigiportaali Kataris ning e-maksuameti ja riigipilve Omaanis. 2016. aasta juulis jõudis lõpule pikaajaline projekt Invest Easy, mis tegi Omaanis e-teenusena kättesaadavaks valdava enamuse ettevõtjatele vajalikest nn letiteenustest, koondades enda alla kokku 76 erinevat riigi e-teenust. Invest Easy on mõjukas projekt Omaani ettevõtluskeskkonna kujundamisel, sest aitas kutsuda esile vajalikke seadusmuudatusi ja Omaani ettevõtluskeskkonda oluliselt lihtsustada.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara