Nordic Automation Systemsil on uus müügijuht

Nordic Automation Systemsi uus müügijuht on Arne Kaasik
Nordic Automation Systemsi uus müügijuht on Arne Kaasik

Alates selle aasta veebruarist on Eesti-Norra sensor-tehnoloogia ettevõtte Nordic Automation Systemsi meeskonnaga liitunud endine Columbus A/S (Taani) turundusjuht ning Columbus Eesti partner Arne Kaasik.

Nordic Automation Systems on viimase poole aastaga jõudsalt kasvanud, olles üheks Asjade Interneti teerajajaks Eestis. Tänaseks on ettevõte müünud enda arendatud ja toodetud madala energiatarbega LoRa tehnoloogial põhinevaid seadmeid juba rohkem kui 24 riigis üle maailma.

Kaasik juhib ettevõtte igapäevast müügitööd ning vastutab efektiivse müügistrateegia arendamise eest, mis toetaks ettevõtte jätkuvat kasvu. Endise Columbus Eesti müügijuhi ülesandeks jääb samuti uute ja olemasolevate kliendisuhete loomine ja hoidmine.  

Kaasikul on 20-aastane kogemus rahvusvaheliste ettevõtete müügi -ja turundusvaldkonnas ning vastavate tiimide ja müügistrateegiate arendamise kogemus.

Nordic Automation Systemsi uus müügijuht on rahvusvahelise konsultatsiooniettevõtte Columbus Eesti asutaja ja partner. Uue ametikoha ülesandeid täites jätkab Kaasik Columbuse juhtkonna ja nõukogu liikmena.

“Peale 20 aastat tegutsemist Columbus Eesti ja Columbuse rahvusvahelises peakontoris olevatel ametikohtadel olen kindel, et ettevõtte igapäevane tegevus on kindlates kätes. Mul on hea meel keskenduda uute huvitavate ja motiveerivate väljakutsetega Nordic Automation Systemsis,” sõnas Kaasik.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

CINAMON is looking for a passionate IT ASSISTANT

Manpower OÜ

31. oktoober 2018

Teabevara