Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit sai uue juhatuse

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) valis 10. mail 2017 toimunud korralisel üldkoosolekul uue juhatuse järgmiseks kaheaastaseks tegevusperioodiks.

9-liikmelisse juhatusse valiti Baltic Computer Systems AS juhataja Ants Sild, Telia Tehnoloogiaüksuse võrgu ja infrastruktuuri arenduse juht Toivo Praakel, Columbus Eesti Balti regiooni juht Ivo Suursoo, Dateli juhatuse esimees Urmas Kõlli, Goswifti juhatuse esimees Hannes Plinte, AS Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste, Ericsson Eesti AS juhatuse esimees Seth Lackman, Nortali juhatuse liige Andre Krull ja Skype juhatuse liige Andrus Järg.

Lähinädalatel toimuval uue juhatuse esimesel koosolekul valitakse ITL-i president. Liidu järgneva kahe aasta arengu- ja tegevuskava koostatakse ning kinnitatakse juunikuu jooksul.

ITL on vabatahtlik organisatsioon, mille peaeesmärgiks on ühendada Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonifirmasid, arendada nende koostööd Eesti suundumisel infoühiskonda, esindada ja kaitsta liikmesfirmade huvisid ning väljendada nende ühiseid seisukohti. Liidul on 82 liiget.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Julianus Inkasso otsib TARKVARAARENDAJAT

Julianus Inkasso OÜ

25. november 2017

Derivco is looking for a SENIOR QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

30. november 2017

Derivco is looking for a RELEASE ENGINEER

Derivco Estonia OÜ

30. november 2017

Arvamused

Teabevara