Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit sai uue juhatuse

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) valis 10. mail 2017 toimunud korralisel üldkoosolekul uue juhatuse järgmiseks kaheaastaseks tegevusperioodiks.

9-liikmelisse juhatusse valiti Baltic Computer Systems AS juhataja Ants Sild, Telia Tehnoloogiaüksuse võrgu ja infrastruktuuri arenduse juht Toivo Praakel, Columbus Eesti Balti regiooni juht Ivo Suursoo, Dateli juhatuse esimees Urmas Kõlli, Goswifti juhatuse esimees Hannes Plinte, AS Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste, Ericsson Eesti AS juhatuse esimees Seth Lackman, Nortali juhatuse liige Andre Krull ja Skype juhatuse liige Andrus Järg.

Lähinädalatel toimuval uue juhatuse esimesel koosolekul valitakse ITL-i president. Liidu järgneva kahe aasta arengu- ja tegevuskava koostatakse ning kinnitatakse juunikuu jooksul.

ITL on vabatahtlik organisatsioon, mille peaeesmärgiks on ühendada Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonifirmasid, arendada nende koostööd Eesti suundumisel infoühiskonda, esindada ja kaitsta liikmesfirmade huvisid ning väljendada nende ühiseid seisukohti. Liidul on 82 liiget.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara