10 enim loetud lugu aastal 2017

2017. aasta Eesti Mõjukaima IT-juhi konkursi nominendid Agnes Roosi Eesti Energiast, Kirke Saare Teliast ja Siiri Pärksoni Kirjandusmuuseumist.
2017. aasta Eesti Mõjukaima IT-juhi konkursi nominendid Agnes Roosi Eesti...

Aastal 2017 ITuudised.ee veebilehel loetud uudiste esikümmet juhib 1. jaanuaril 2017 avaldatud teade sellest, et algab ulatuslik ID-kaartide uuendamine. Vaata, millised lood moodustasid enim loetud lugude edetabeli ja tutvu lugudega lähemalt.

 1. Algab ulatuslik ID-kaardi sertifikaatide uuendamine
  1. jaanuar
  Riigi Infosüsteemi Amet suurendab alates jaanuari esimesest nädalast kauguuendatavate ID-kaartide hulka 650 000 võrra.

 2. Aasta mõjukaim IT-juht on Agnes Roos
  23. mai
  Täna toimuval ITuudiste ja Äripäeva korraldatud IT-juhtimise aastakonverentsil Bliss Konverentsikeskuses kuulutati Eesti Aasta Mõjukaimaks IT-juhiks Eesti Energia IT-juht Agnes Roos.

 3. 8 põhjust, miks hea töötaja sinu ettevõttest lahkub
  15. jaanuar
  Kõigil on töö juures nii häid kui ka halbu päevi. Kui töötajal koguneb halbu päevi liiga palju, siis ta võib hakata kaaluma töölt lahkumist, kirjutab Investopedia ja vahendab Äripäev.

 4. Kirke Saar on Telia Eesti tehnoloogiadirektorina töötanud juba aasta 
  14. mai
  14. mail 2016 asus Telia Eesti tehnoloogiadirektorina tööle Kirke Saar. Kuidas see kõik algas ja milliseid soovitusi saab tekkinud kogemustest teistele jagada, rääkis ta ITuudistele antud intervjuus.

 5. 5 kasulikku nippi Exceliga töötamisel
  13. veebruar
  Excel võib nutikal kasutamisel anda meeletu aja kokkuhoiu ja juba mõnest väikesest võttest võib abi olla, kirjutab Edunet OÜ juht ja MS Office koolitaja Kristjan Sakk.

 6. IKT Aastakonverentsil 2017 kuulutati välja TOPi võitjad
  19. oktoober
  19. oktoobril ITuudiste ja Äripäeva poolt korraldatud IKT Aastakonverentsil anti üle Äripäeva aukirjad 2016. aasta majandustulemuste põhjal parimatele IKT valdkonna ettevõtetele.

 7. Selgusid parima teeninduskvaliteediga Eesti suurettevõtted 
  11. jaanuar
  Faktum & Ariko viis läinud aasta lõpus läbi uuringu „Suurettevõtete teenindus“, mille raames küsiti eestimaalastelt tagasisidet kohalike suurfirmade teeninduskvaliteedi kohta.

 8. Miks ma läksin "Vali IT" kursusele?
  12. august
  Vali IT esimese kursuse edukalt lõpetanud Tiina Siimar räägib, miks ta sinna kursusele läks ja mis sellel kursusel toimus ning mis pärast edasi sai.

 9. Eestlased käivitasid Oslo lennujaamas kontaktivaba nutiparkla
  31. jaanuar
  Norra suurim Oslo Gardermoeni lennujaam viib sel aastal kõik oma 22 500 parkimiskohta üle Eesti tarkvarafirma Helmese arendatud uuenduslikule kontaktivabale parkimissüsteemile.

 10. Levikom pakub uudset kaablivaba telelahendust
  19. juuli
  Levikom pakub käesolevast nädalast Eestis uudsel VirtuaalFiiber püsiühendusel baseeruvat telepaketti Vaba Levi TV. Tegu on kaablivaba ja seetõttu eelkõige maa- ja hajaasustusega linnapiirkondade jaoks mugava lahendusega, mis sisaldab 25 telekanalit.

Loetuimate lugude esikümnest jäid esimesena välja järgmised lood: 

1) Ettevaatust! Startup maailmas võib toimuda jõhker kiirendus 
1. oktoober
Hea idee, õige meeskond ja soodsate võimaluste kokkusattumine võib arengule tõelise kiirenduse anda. Oma loo sellest, kuidas viimasel hetkel Mektory võistlusele Startup Competition sattus ja mis peale seda kõik juhtuma hakkas, rääkis intervjuus ITuudistele TitanGrid asutaja ja tegevjuht Aleks Koha.

2) LHV infoturbejuhina asus tööle Tiit Hallas 
2. oktoober
Tänasest, 2. oktoobrist alustab LHV Panga infoturbejuhina tööd Tiit Hallas, kes on selle ala üks parimaid eksperte Eestis.

Huvitavaid uudiseid ja põnevat lugemist aastal 2018!

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara