Telia laseb endale Tartusse maja ehitada

Telia Eesti juht Dan Strömberg
Telia Eesti juht Dan Strömberg

Kinnisvaraarendaja Fausto Capital asub Teliale Tartusse Turu tänava äärde ehitama uut kolmekorruselist ärihoonet, mille kahele ülemisele korrusele kolib Telia Tartu esindus.

Telia hoone valmib järgmise aasta kevadeks. Esimesele korrusele tulevad mitmed teenindus- ja kaubandusettevõtted ning need koostöölepingud on hetkel sõlmimisel.

„Meil on väga hea meel, et juba õige pea saavad ka meie Tartu kolleegid tööle asuda moodsas tegevuspõhises kontoris, mis järgib oma olemuselt Tallinna peakontori stiili. Tänastes Telia Tartu kontorites töötab 130 inimest, kes kõik juba huviga uut ja moodsat töökeskkonda ootavad,“ ütles Telia Eesti haldusosakonna juhataja Mari-Liis Vihul.

„Lisaks on uus kontor kavandatud teadmisega, et tulevikus töötab seal tänasega võrreldes mõnikümmend inimest enam,“ märkis ta.

Fausto Capitali juhatuse liikme Sven Mihailovi kinnitusel tuleb ärimaja hästi ligipääsetavale tänavale ning on hea ühistranspordiühendusega.

Telia uue maja suletud netopind on 3423 ruutmeetrit. Selle juurde kuulub parkimisplats maja ees ning ka majaalune parkla. Ehitustööde alguseks on planeeritud aprill 2018.

Fausto Capitali portfelli kuulub üle 58 000 ruutmeetri kaubandus- ja äripinda ning varade maht on kokku üle saja miljoni euro.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

CREDITINFO ESTONIA is looking for a PYTHON DEVELOPER

Creditinfo Eesti AS

05. oktoober 2018

REGIONAALHAIGLA IT teenistus otsib HELPDESKI IT-SPETSIALISTI

Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA

07. oktoober 2018

Teabevara