Eesti aukonsuliks Põhja-Inglismaal saab ingelinvestor

Adam Beaumont
Uus aukonsul Adam Beaumont suursaadik Tiina Intelmannilt konsulaadi silti vastu ...

Eesti uueks aukonsuliks Suurbriannias Leedsis sai ettevõtja ja ingelinvestor Adam Beaumont, rahvusvahelise tehnoloogiafirma Aql asutaja ning juht.

Aukonsuli esinduse avas eile ajaloolises Salemi kabelihoones paiknevas Aqli peakorteris toimunud vastuvõtul Eesti suursaadik Tiina Intelmann. Tema sõnul on esinduse avamine tähtis samm nii konsulaarteenuste osutamisel kui majanduskoostöö arendamisel. „Leeds ja selle ümbrus on üks Eesti kogukonna peamisi keskusi Suurbritannias,“ ütles suursaadik.

„Samuti on  kiiresti arenevasse 800 000 elanikuga linna koondunud märkimisväärne osa Briti pangandus-, tehnoloogia- ja loomemajandusest, mis teeb selle Eesti ettevõtete jaoks atraktiivseks,“ lisas Intelmann.

Suurbritannia turg on tema kinnitusel väga konkurentsitihe. „Leedsis võib olla kergem saada jalga ukse vahele kui Londonis,“ märkis Eesti suursaadik.

Lisaks aukonsuli esinduse avamisele kohtus suursaadik koos äridelegatsiooniga Leedsi linnajuhtide ja äriliidritega, et arutada koostöövõimalusi finantstehnoloogia ja andmeteaduse vallas. Briti-Eesti kaubanduskoja juhtimisel toimunud kaubandusmissioonil Leedsi osalesid nelja ettevõtte esindajad – LHV, Mooncascade, Mobi Lab ja Spectx.

Adam Beaumonti konsulaarpiirkonnaks on Põhja-Inglismaa ja Mani saar. Suurbritannias on Eestil seitse aukonsulit.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

CREDITINFO ESTONIA is looking for a PYTHON DEVELOPER

Creditinfo Eesti AS

05. oktoober 2018

DERIVCO is looking for a .NET DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

DERIVCO is looking for a UX/UI DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

Teabevara