President Obama esineb Helsingi konverentsil

Barack Obama Tallinnas
USA president Barack Obama septembris 2014 Tallinnas kõnet pidamas.

Mitme IT-ettevõtja kõrval esineb sügisesel Helsingi ettevõtlus- ja juhtimiskonverentsil ka USA ekspresident Barack Obama. Kohale läheb pea tuhat juhti Eestist.

USA endine president Barack Obama on äsja kinnitanud oma osalemise Põhjamaade juhtival ärikonverentsil Nordic Business Forum, mis toimub 26. ja 27. septembril Helsingis.

Ärifoorumi kaasasutaja ja nõukogu esimehe Hans-Peter Siefeni sõnul oli Obama saamine konverentsi peaesinejaks suur töövõit. "Kahtlemata olulisim esineja, kes meil kunagi olnud on. Usun, et president Obama inspireerib paljusid ja tema nägemine ärikonverentsil kõnelemas on suure tõenäosusega meile paljudele ainulaadne kogemus," rääkis ta.

Tänavune Nordic Business Forum keskendub kolmele põhiteemale: strateegia, inimvõimekus ja tehisintellekt.

Esinejate seas on Whole Foods Marketi asutaja John Mackey, mäesuusalegend ja olümpiavõitja Lindsey Vonn, konsultatsioonifirma Strategos asutaja Gary Hamel, sotsiaalpsühholoog Amy Cuddy, Blockchain Research Institute´i kaasasutaja ja juhataja Don Tapscott, Massachusettsi tehnoloogiainstituudi digitaalmajanduse initsiatiivi kaasdirektor Andrew McAfee ja "Quiet Revolutioni" kaasasutaja Susan Cain.

Helsingis toimuv iga-aastane suurkonverents toob kokku üle 7500 äriliidri enam kui 40 riigist. Suurim välisdelegatsioon rohkem kui 900 liikmega on Eestist.

"Proovime oma konverentsidega hõlbustada siinse regiooni ettevõtjate vahel tihedamat suhtlust ning uute kontaktide teket," sõnas Nordic Business Forumi partner ja Baltimaade regioonijuht Priit Liiv. "Loodetavasti tihenevad ja mitmekesistuvad Eesti-Soome ärisuhted selle tulemusel veelgi ning tõuseb Eesti ettevõtete juhtimiskvaliteet," lisas ta.

Varem on Nordic Business Forumi konverentsidel esinenud Steve Wozniak, Al Gore, Jack Welch, Arnold Schwarzenegger, Arianna Huffington, Richard Branson, Ben Bernanke, Will Smith, Seth Godin jt.

Ameerika Ühendriikide 42. president Bill Clinton oli 2002. aastal peaesineja Tallinnas Äripäeva korraldatud majanduskonverentsil, mille teema oli globaliseerumise mõju Eesti majandusele ja ühiskonnale.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara