National Geographic avaldab parima mobiilifoto

Huawei P20 Pro
Huawei P20 Prol on kolmikkaamera ja tehisintellektil põhinev kaamerasüsteem.

Rahvusvahelise mobiilifotograafia konkursi peaauhind on võidutöö avaldamise ajakirjas National Geographic ning osalemine ajakirja kümnepäevasel fotoekspeditsioonil Itaalias.

Hiina nutitelefonide tootja Huawei korraldab taas mobiilifotograafia võistluse Next-Image, mille võitja saab lisaks nimetatuile veel ka sülearvuti ja 10 000 eurot auhinnaraha.

Võistlusele saab 9. juulist 20. augustini esitada töid kuues kategoorias: Faces, Good Night, Hello, Life!, Check-In, Nature ja Story Board. Fotod pannakse veebigaleriisse, kus rahvas saab oma lemmikfotode poolt hääletada kuni 28. augustini.

Seejärel valib þürii iga kategooria 50 enim hääli saanud foto seast üldvõitjad. Þüriisse kuuluvad teiste seas ka National Geographicu fotograaf Dominic Bracco ja World Press Photo konkursi laureaat Tomasz Lazar.

Iga kategooria võitja saab auhinnaks sülearvuti Matebook X, foto avaldamise ajakirjas National Geographic ja 2000 eurot auhinnaraha.

Huawei tarbijatoodete äri Baltimaade juhi Yan Fei sõnul on mobiilifotograafia uus fotograafiavorm ja nutitelefon meedium, mis laseb sõnumit mugavamalt jagada.

"Oleme alati pidanud kvaliteetseid kaameraid oma telefonide kõige olulisemaks omaduseks," sõnas ta. Yan Fei sõnul annab võistlus võimaluse uue fotograafialiigi esindajatele, kelle visuaale pole seni nähtud.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib PEASPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

25. oktoober 2018

PWC ÄRINÕUSTAMISE ÜKSUS otsib IT-VALDKONNA KONSULTANTI

PricewaterhouseCoopers AS

22. oktoober 2018

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara