President saab digiühiskonna nõuniku

Margus Mägi
Margus Mägi

Esmaspäeval alustab riigipea digiühiskonna nõunikuna tööd Margus Mägi, kes on varem vedanud Eesti ELi Nõukogu eesistumise digipoliitika kujundamist ning töötanud nii avalikus kui erasektoris.

"Mind on alati köitnud tehnoloogia ja selle mõju ühiskonna arengule tervikuna. Digitaalne innovatsioon võimaldab Eestil suureks kasvada ja olla digiühiskonna teerajaja globaalselt. Loodan, et minu varasemad kogemused ning taust e-Eesti edendamisel on abiks riigipea tegemistes," ütles Mägi.

Varasemalt on ta töötanud riigikantseleis digipoliitika nõunikuna, olles vastutav Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames koordineeritud digipoliitika kujundamise eest. Mägi vedada olid ka Tallinn Digital Summiti sisuloome ja korraldamine ning esimese ELi õigusakti digiallkirjastamise projekt Strasbourgis.

Viimased kümme aastat on Mägi olnud tegev Eesti e-riigi maine edendamises ja infoühiskonna projektides nii Omniva infoäris, Nortali Omaani esinduses kui ka registrite ja infosüsteemide keskuses.

Margus Mägi on lõpetanud Tallinna Ülikooli infotehnoloogia juhtimise magistriõppe, ta on Valgetähe IV klassi teenetemärgi kavaler ning Sotsiaalse Ettevõtja 2006. aasta konkursi laureaat.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OG ELEKTRA AS otsib IT KASUTAJATOE KONSULTANTI

OG Elektra AS

29. detsember 2018

Arvamused

Teabevara