Elisa tõstab poolte töötajate palka 20%

Andrus Hiiepuu
Elisa Eesti erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.

Pooled Elisa umbes tuhandest töötajast hakkavad septembrist saama senisest 20% suuremat palka. Töötasu tõuseb teenindajail, müügitöötajail ja tehnikuil.

Elisa teatel viib nende palgatõusu otsus nimetatud ametikohtade töötasud Eesti keskmisest kõrgemaks. Kui Eesti keskmine brutopalk on 1242 eurot, siis Elisa eesliini töötajate tasu ulatub septembrist keskmiselt 1300 euroni. Samas võivad tublimad teenida ka üle 2000 euro kuus.

Elisa juhatuse liikme, erakliendiüksuse juhi Andrus Hiiepuu sõnul soovivad nad olla atraktiivne tööandja. "Eesliini töötaja on esimene, kes meie kliendiga kokku puutub ning anname nii selge signaali, et väärtustame nende tööd kõrgelt," ütles ta.

Hiiepuu sõnul on Elisa hea stardilava kõigile, kes soovivad ettevõttesse püsivalt tööle tulla ja karjääri teha ning samuti noortele, kes tahavad teeninduse või müügitööd ajutiselt teha.

"Innovaatilises meelelahutus- ja telekomiettevõttes on töötajal suurepärased võimalused areneda ning karjääriredelil tõusta. Igal aastal liigub meil ettevõtte siseselt erinevate üksuste vahel üle saja töötaja," selgitas Hiiepuu. "Meie ettevõttes on mitmeid näiteid, kus südikad töötajad, kes on alustanud tööd kõnekeskusest või tehnikuna, kasvavad erinevate ametipositsioonide kaudu tiimijuhtideks," lisas ta.

Tuhande töötajaga Elisa Eesti AS on Soome Elisa kontserni osa. Ettevõtte siht on saada suurimaks kommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõtteks Eestis. Elisa Eesti mullune käive oli 158 miljonit eurot.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara