Mäe juhib pilveteenuse lahendusi 24 riigis

Mart Mäe
Microsoft Eesti juht Mart Mäe.

Microsoft Eesti juht Mart Mäe hakkab uuel ametikohal juhtima Microsofti äriklientide pilveteenuse projekte 24 riigis.

Mart Mäe ühines Microsofti meeskonnaga 2018. aasta kevadel Microsoft Eesti juhina ning tema peamine eesmärk on olnud pilveteenuste ja digitaalsete muutuste arendamine Eesti turul. Nüüd on tema uuteks ülesanneteks pilvepõhiste lahenduste äri arendamine 24 riigis. Mardi töökoht jääb Eestisse ning osa tema töökoormusest jääb Eesti kohalike projektide ülevaatamiseks Microsoftis.

„Ma ühinesin Microsofti meeskonnaga nähes, kuidas ettevõtted otsivad uusi ideid ja võimalusi oma äri arendamiseks ning konkurentsivõime säilitamiseks digitaalses ajastus ning ma nägin, kuidas Microsoft saab neid aidata. Ärigrupi juhina 24 riigis Euroopast Aasiasse saan anda ettevõtetele võimaluse astuda järgmine samm efektiivse majandamise suunas. Muidugi on see kasulik ka Eestile, kui selliseid innovaatilisi protsesse juhitakse Eestist,“ ütles Mart.

Mart jääb kõneisikuks ja kohalikuks kontaktiks Eestis, aga Renate Strazdina on uus Baltikumi juht Microsoftis, kelle hallata jäävad igapäevaprotsessid Eestis, Lätis ja Leedus. Renate on seni Microsoftis töötanud Läti ja Leedu tegevjuhina viimased kaks aastat ning on kogenud projektijuht, kes on varem töötanud ettevõtetes nagu PricewaterhouseCoopers ja Ernst & Young. Renatel on doktorikraad arvutiteadustes Riia Tehnikaülikoolist.

Microsofti Baltikumi juht Renate Strazdina
Microsofti Baltikumi juht Renate Strazdina

„See on uus ja põnev väljakutse töötada korraga kolme Balti riigiga, mis on osati väga sarnased, aga samas väga erinevad. Mart ja Hristo Manov on teinud väga head tööd viimastel aastatel juhtides Microsofti Eestis ning tänu neile on ettevõte tuntud kui üks parimaid tööandjaid oma regioonis. Koos Mardi ja kogu meeskonnaga olen ma kindel, et me suudame jätkata seda edulugu,“ sõnas Renate Strazdina.

Microsoft võimaldab digitaalset muutumist intelligentsete pilveteenuste ajastul. Selle missioon on võimaldada igal inimesel ja organisatsioonil saavutada rohkemat.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Arvamused

Teabevara