Telialt Apple´i seadmetel kaugseadistus

Apple´i sülearvuti
Apple´i arvutit saab äriklient nüüd Eestis ka kaugseadistada.

Telia Eesti ja Apple´i koostöös valmis Eesti ettevõtetele esmakordselt pakutav Apple Business lahendus, mis muudab lihtsamaks ja turvalisemaks äriklientide elu, kel plaanis võtta kasutusele näiteks iPhone´id või MacBookid.

Seni tähendas Apple´i seadmete tööks ettevalmistamine käsitööd, uus protsess on kiirem ja turvalisem: kui ettevõte ostab endale uued Apple´i tooted, lisab Telia need kliendi Apple Business keskkonda ning seadmed on kaugseadistamiseks valmis.

Telia Eesti IT-teenuste juhi Taavi Talve sõnul aitab lahendus iPhone´i, iPadi või Apple´i arvuti kasutusele võtval ettevõttel aega kokku hoida. "Kui kuller järgmisel päevad seadmed kliendi juurde toimetab, seadistatakse seadmed esmasel käivitamisel automaatselt, vastavalt ettevõtte poolt määratud nõudmistele ja tingimustele," selgitas ta.

Talve kinnitusel saab sel moel määrata, kuidas Apple´i toodet kaugseadistada, paigaldada erinevaid äppe, otsustada töötaja õiguste üle nutitelefonis või arvutis, rakendada turvapoliitikat jms.

Teenuse kasutamise eelduseks on Apple Business konto, mille saab ja peab iga klient ise Apple´i kodulehel tegema. Telia kaudu saab Apple Business programmiga liita vaid läbi Telia ostetud seadmeid.

Programm puudutab ettevõttele ostetud (st mitte töötajate isiklikke) seadmeid alates 2011. aastast.(iOS 7 või uuem/ OS X Mavericks 10.9 või uuem). 

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for a QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Arvamused

Teabevara